2737
2734
عنوان

دوساعت پیش شوهرم بودم

| مشاهده متن کامل بحث + 1379 بازدید | 74 پست

ادم تا مجرده متاهلا رو میبینه میگه من اگه شوهر کنم فلان میکنم اینجور میکنم مثله فلانی بی عرضه نیستم زندگیمو فلان میکنم چقدر با شوهرم عشق میکنم بعد ازدواج میکنی همه چیز یادت میره هروز درگیره یه مشکلی ..... مجردا رو میبینی میگی خوش به حالشون چه خوشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جهت پنکه رو بزن روی خودت راحت بخواب فکر نکنم نوش از ۲۰۰  یا ۲۵۰ بیشتر باشه پارس خزره 

دل نیست کبوتر که چو برخاست نشیند .... از گوشه بامی که پریدیم  پریدیم .....💖💖💖💖
2728

منم از  ساعت دو تا الان دو بار رفتم تو اتاقی که شوهرم خوابیده وسیله بردارم یهو پرید از خواب دوبارش هم گفت مهتاب تویی ترسیدم 

🤣🤣یبار رفتم حوله بردارم یبارم آینه 

فکز کنم بیاد اینجا تاپیک بزنه خانومم تا صبح تو خونه میگرده نمیزاره بخوابم 

الانم تو تاریکی تو پذیرایی رو مبل دراز کشیدم 

اومدش بره دستشویی فکر کنم بازم ترسید یه گوشی به دست تو تاریکی 😂😂😂

کلا شبا تو خونه میگردم 

بعضی وقتا  نیمرو هم درست میکنم فکرش رو بکن جلیز ویلیز صدای روغن میاد🤣🤣🤣🤣

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@

عزیزم‌ ریشه یابی کن بنظرم شوهرت یه مشکل روحی داره که شب ها نمیتونه راحت بخوابه ..باهاش حرف بزن .معمولا کسایی که مثلا فکرشون مشغوله یا احساس گناه یا مثلا عذاب وجدان دارن شب ها راحت نمیخابن ..روزها در عوض کسل و خوب آلودن ..یه جورایی تو رفتارشون نشون‌نمیدن ولی افسردگی دارن 

2738
برا خودمون خونه بابا پادشاهی میکردیم اینجا همش باید التماس کنیم برا کوچکترین کار

آره بخداااا من چهار روزه بینیم رو عمل کردم الانم گچ داره یه ساعت پیش توی خواب با آرنج کوبید تو بینیم از درد بیدار شدم انقد میترسم چیزی شده باشه وقتی بیدارش کردم با لحن خیلیییییی بدی گفت به من چه ربطی داره من که گفتم جدا بخوابیم الانم سر و صدا نکن برو خوابم میاد😕😐 کلا از روز اول فقط هرچی اون میخواست باید میشد تو خونه فقططططط فوتبال و اخبار و فیلمایی که اون دوست داره باید باشه بیرون فقط جایی که اون دلش میخواد باید بریم از روز اولم گفت شبا جدا بخوابیم من خر گفتم نه ولی دیگه از امشب عمراااااا پیشش بمونم 

عزیزم‌ ریشه یابی کن بنظرم شوهرت یه مشکل روحی داره که شب ها نمیتونه راحت بخوابه ..باهاش حرف بزن .معمو ...

دقیقا همینطوره که میگی در مورد من صدق میکنه

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@

شوهرت گروه خونیش o هست؟

مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم
عزیزم‌ ریشه یابی کن بنظرم شوهرت یه مشکل روحی داره که شب ها نمیتونه راحت بخوابه ..باهاش حرف بزن .معمو ...

آره افسردگی داره ریشش تو گذشتش چند روز پیش رفتیم مشاور قرار شد باز ادامه بدیم به مشاور رفتن. مشاور گفت احتمالا شوهرت باید پیش روانکاو هم بره و دارو بخوره اما شوهرم زیرش زد برا جلسه دوم مشاور . میگه من انقد پول ندارم هی بکنم تو جیب مشاور

2706