2733
2739
عنوان

خانومای نازوشوهرکش بیاید کارتون دارم😤😤😤😤😤

| مشاهده متن کامل بحث + 811 بازدید | 115 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موهاتو بباف بیشتر تا مرتب نشون بده ..از طرف یگ عدد فری  یا گلوله کن بالای سرت

همیشه گولس😑😑😑ولی بازم نامرتب بنظر میام‌توروخدا یه راهکار بدین.میترسم شوهرم عصبی بشه خیلی حساسه

این نیز بگذرد!!!😏😏😏😏😏
همین چیزا رو می بینم خداروشکر می کنم مجردم و با شلوار گل گلی ام و موهای پریشونم و قیافه ی ترکیده&nbs ...

واااااای اره مجردی این چیزاش خوبه

متاهلی هی باید در حال لباس عوض کردنو درست کردن مو و ارایش باشی

2728
2738

عزیزم منم موهام فره اصلا دلیل به شلختگی نمیشه.پشت موهاتو جمع کن یه گیره بزن بقیه اش رو بزار باز دورت میوفته موهاتو عسلی روشن رنگ بزن به موهای فر خیلی خلی میاد همون جوری که هستی خودتو زیبا کن نه اینکه بخوای فرمتو عوض کنی.عطر بزن همیشه مسواک فراموش نشه دیگه لباس مرتبم بپوش 

باران ومحمد فرشته های زندگیم
همین چیزا رو می بینم خداروشکر می کنم مجردم و با شلوار گل گلی ام و موهای پریشونم و قیافه ی ترکیده&nbs ...

😅😅راحتی خواهر راحت 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤
واااااای اره مجردی این چیزاش خوبه متاهلی هی باید در حال لباس عوض کردنو درست کردن مو و ارایش باشی

اره خداوکیلی زندگی مجردی رو خیلی دوست دارم ، خونه مجردی و استقلال مالی هم داشته باشی که اصلا بهشته واسه خودش 😁😂😂😂

دنیا شبیه خوابای بچگیمون نیست 💔 آخر بازی ها گاهی چیزی جز گریه و خون نیست 💔 باور بعضی قصه ها خیلی سخته 💔 سرنوشتمون یه وقتا دیگه دست خودمون نیست 💔
2706