2733
2739
عنوان

خانومای نازوشوهرکش بیاید کارتون دارم😤😤😤😤😤

| مشاهده متن کامل بحث + 811 بازدید | 115 پست
😅😅راحتی خواهر راحت 

الان هم با همون قیافه ی ترکیده در خدمتتونم😂😂😂😂😂

دنیا شبیه خوابای بچگیمون نیست 💔 آخر بازی ها گاهی چیزی جز گریه و خون نیست 💔 باور بعضی قصه ها خیلی سخته 💔 سرنوشتمون یه وقتا دیگه دست خودمون نیست 💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موی فر کی مه یعنی شلختگی؟ 

اسپری گره باز کن موی کودک فیروز ک ارزونم هس بخر

ک نرم بشه

گل سر قشنگ بزن

ب همسرت بگو موهاتو ببافه ک اونم سر ذوق بیاد

اگ پولشو داری برو کراتین و صافی مو

عطر بزن

لباس خانومانه بپوش

برای ازدواج خوب و خوشبختیم دعام میکنید؟ 
2731

بهتر به جای اینکه فکر کنی ایراد از موهای فرفریته و باید حتما ناخن بکاری و بلوند باشی به همسرت میگفتی عزیزم خیلی دست تنها و خسته ام ، به یکم آرامش احتیاج دارم برای تجدید قوا و روحیه ، اگر قبول کنی از امروز تا یک هفته تو کارهای خونه کمکم کن تا من حجم کارم کمتر بشه و وقت کنم به خودم برسم اونم نه فقط بخاطر تو بخاطر حال خودم 

😅😅راحتی خواهر راحت 

کسی که منو بیرون از خونه می بینه اگه داخل خونه ببینه سکته می کنه ! تازگی ها هم که کلا داخل خونه لباس زیر از هیچ نوعش نمی پوشم اصلا کلا رها هستم 😂😂😂😂😂

دنیا شبیه خوابای بچگیمون نیست 💔 آخر بازی ها گاهی چیزی جز گریه و خون نیست 💔 باور بعضی قصه ها خیلی سخته 💔 سرنوشتمون یه وقتا دیگه دست خودمون نیست 💔

موهاتو با چندتا گیره ی خوشگل درست کن...سرم مو و این جیزا بزن فِرِش خوشگل بشه....یا گوجه ای فکرکنم واسه موهای فر بامزه بشه...با روسری های کوجیک هد درست کن واسه موهات...لباساتم هماهنگ بپوش...ی کم ارایش چشم و رژ داشته باش...ی کرم و اسپری بذار دم دست تند تند استفاده کن...هرروز یا یروز درمیون دوش بگیر...

2740
بهتر به جای اینکه فکر کنی ایراد از موهای فرفریته و باید حتما ناخن بکاری و بلوند باشی به همسرت میگفتی ...

مگه شونه کردن مو و یه ارایش چقد کارمیبره

زن متاهل باید به ظاهرش اهمیت بده تحت هرشرایطی

کسی که منو بیرون از خونه می بینه اگه داخل خونه ببینه سکته می کنه ! تازگی ها هم که کلا داخل خونه لباس ...

من متاهلم و این مدلی ...اصلا لباس زیر میپوشم شوهرم تعجب میکنه ..میگه  راحت باس😂😂

تلاش میکنم ...بهش میرسم ...راز موفقیت فقط سخت کوشیست .