2733
2734
عنوان

خانومای نازوشوهرکش بیاید کارتون دارم😤😤😤😤😤

| مشاهده متن کامل بحث + 811 بازدید | 115 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزدلم قربون موهای نازت بگو چجوری اخه قشنگشون کردی.چیا میزنی به موهات😣😣😣😣😣انقد که من به این ان ...

عزیزم خدانکنه.روغن کرچک یادت نره.شامپو فولیکا بگیر برای موهای وز.خشکی موهات از بین میره.اصلا حرف ژیلتو نزن

باران ومحمد فرشته های زندگیم
عزیزم خدانکنه.روغن کرچک یادت نره.شامپو فولیکا بگیر برای موهای وز.خشکی موهات از بین میره.اصلا حرف ژیل ...

باشه.امتحان میکنم همشو...فقط روغن کرچک یه زمانی داشتم خیلی غلیظه و چرب و چسبنده میکنه همینطوری میشه برا شمام؟

این نیز بگذرد!!!😏😏😏😏😏
2728
نه بابا وزنم اینا خوبه..۵۴ کیلوام همش موهای فرم همیشه بالاسرم گلوله س..خودمم خسه کرده.هیچوقت مرتب ن ...

اخ اخ من قبل از عقد همیشه با شوهرم سر ارایش مشکل داشتم.اون میگفت ارایش نکن و انقدررررر به خودت نرس منم گوش نمیکردم.بعد از عقد یبار بی هوا و بی خبر اومد خونمون منم تااااازه از حموم اومده بودم شبیه (به قول مامانم )مرده ی مریض و رنگ پریده ی از قبر درومده بودم.خلاصه اومد یکم موند بعد از این که رف زن. زد گفت الهام توروخدا از این به بعد همیییییشه به خودت برس و ارایش کن منم دیگه هیچوقت بی خبر نمیام خونتون😂😂😂😂

عشق چشم قهوه ایِ من الهی همیشه سایه ی قشنگت روی سرم باشه.        لطفا برای خوشبختیمون داشتن نی نی های سالم برامون دعا کنید 
اخ اخ من قبل از عقد همیشه با شوهرم سر ارایش مشکل داشتم.اون میگفت ارایش نکن و انقدررررر به خودت نرس م ...

لعنتی 😂😂😂😂😂😂😂 

مردم از خنده بیچاره شوکه شده 

این نیز بگذرد!!!😏😏😏😏😏
2738
لعنتی 😂😂😂😂😂😂😂  مردم از خنده بیچاره شوکه شده

اره بخدا چند روز بعدش زنگ زد گف اماده شو بیام دنبالت بریم جایی گفتم پنج دیقه ای اماده ام گفت نههههههه من صبر میکنم عزیزم قشنگ با صبر و حوصله و اروم اروم اماده شو من صبر میکنم.ولی قبل از اون همیشه میگفت انقدر بدم میاد زنا دیر اماده میشن من زنی رو دوس دارم که تا بهش میگی اماده شو بریم بیرون بگه من مانتومو بکشم تنم اماده ام 

عشق چشم قهوه ایِ من الهی همیشه سایه ی قشنگت روی سرم باشه.        لطفا برای خوشبختیمون داشتن نی نی های سالم برامون دعا کنید 
اره بخدا چند روز بعدش زنگ زد گف اماده شو بیام دنبالت بریم جایی گفتم پنج دیقه ای اماده ام گفت نهههههه ...

گربه رو دم حجله نابود کردی تو اصلا😂😂😂😂

شوهرا جو گیرن همش اوایل شوهرمم ب من میگف ارایش نکن بعد یبار بدون ارایش رفیم بیرون گف لاقل یه کرم میزدی شبیه مرده هایی گفم خودت گفی دیه😂😂😂😂

این نیز بگذرد!!!😏😏😏😏😏

حالا من قبل از عقد رفتم ابروهامم میکرو کردم و خط چشم تتو کردم گفتم حداقل وقتی صورتمو میشورم و هیچی ارایش ندارم یکم از اون حالت روح بودن دربیام ولی انگار موثر نبوده.لامصب صورت من یجوریه ارایش نکرده و ارایش کرده خیییییلی فرق داره حتی وقتی یه ضد افتابم میزنم صورتم کلی تغیید میکنه