2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
حدودشو نمیدونی عزیزم؟ چند ساله کار می کنن؟

بعد دانشگاش یکسال برای کسی کار کرد بعد خودش مرکز فیزیوتراپی زد

حدودشو نمیدونم فقط میدونم در عرض دو سال تونست تو بهترین منطقه ی تهران خونه بخره😀

عزیزم درگیر انتخاب رشته ای از الان؟! از رو تاپیک دیروزتون میگم🤗کاملا درکتون میکنم خودمم اینجوری بود ...

آره

انقدر فکرم مشغول این موضوعه 

نمیتونم با تمرکز درس بخونم🤦🤦

‏من حامل زخم‌های تمام نبردهایی هستم که از آنها طفره رفتم..

چون تعداد دانشگاه کمی میگیرن و آزاد هم پذیرش نداره برخلاف بیشتر رشته های تجربی اشباع نشده و خیلی ظرفیت داره، با مدرک لیسانس و البته داشتن سابقه کار میتونین کلینیک خصوصی خودتونو داشته باشین، رشته ی خوبیه🤗

We are just passengers, on a train. We are all fading away. 
بعد دانشگاش یکسال برای کسی کار کرد بعد خودش مرکز فیزیوتراپی زد حدودشو نمیدونم فقط میدونم در عرض دو ...

پس خیلی خوبه😬

ممنونم عزیزم❤😍😘

2738
چون تعداد دانشگاه کمی میگیرن و آزاد هم پذیرش نداره برخلاف بیشتر رشته های تجربی اشباع نشده و خیلی ظرف ...

درسته😍🌸

شما هم کنکوری هستی؟

آره انقدر فکرم مشغول این موضوعه   نمیتونم با تمرکز درس بخونم🤦🤦

منم دقیقا پارسال اینطور بودم😅 واقعا مضرره، بیخیال باش، یچی میشه تهش دیگه☺️الان فقط رو بالابردن درصدا فک کن🤗

We are just passengers, on a train. We are all fading away. 
پس خیلی خوبه😬 ممنونم عزیزم❤😍😘

اره عزیزم درامدش فوق العاده بالاس و استرس کاری اصلا نداری وقتتم آزاده 

دخترخالم وقتی مرکزو زد کلی دستیار اورد خودش فقط برنامه های فیزیوتراپی رو مینوشت دستیاراش انجام میدادن 

منم دقیقا پارسال اینطور بودم😅 واقعا مضرره، بیخیال باش، یچی میشه تهش دیگه☺️الان فقط رو بالابردن درصد ...

مرسی عزیزم❤❤😍