1662
1605

تاثیر نداره همش برمیگرده به شانس

خدایا به حق عزای حسین هیچ بچه ای را وسیله امتحان مادرش قرارنده حتی اگر اون بچه اندازه یک لوبیای کوچک باشد .تمام آرزوهایم با نتپیدن قلب کوچکت برباد رفت..

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1522

خانوما اکثر فامیلای شوهرم حتی خواهر وزن برادرخودم تحصیل کرده ان. اما من دوست ندارم بچه هامو خونه کسی بزارم بدم درس بخوونم .به نظرتون درس مهم تر یا زندگی

خانوما اکثر فامیلای شوهرم حتی خواهر وزن برادرخودم تحصیل کرده ان. اما من دوست ندارم بچه هامو خونه کسی ...

مسلما زندگی... الان تحصیلاتت در چه حده؟ با ادامه تحصیل شغلی پیدا میکنی که بتونه زندگیتو تغییر بده؟ بستگی به شرایطتت داره

مسلما زندگی... الان تحصیلاتت در چه حده؟ با ادامه تحصیل شغلی پیدا میکنی که بتونه زندگیتو تغییر بده؟ ب ...

من دیپلم دارم حتی اگه مدرک دانشگاهی هم داشتم سر کار نمیرفتم .توی خونه احساس ارامش میکنم

1665
مگه به شانس اعتقاد داری؟ 

صد البته که اعتقاد دارم.حالا به حساب خواست خدا ومصلحت خدا بزاریم یا هر چیز دیگه تو زندگیمون کسایی رو میبینیم که دست به هر کاری زدند موفق بودن حالا از بیزینس بگیر تا تحصیل وازدواج.ربطی هم به تلاش نداره به نظر من 

خدایا به حق عزای حسین هیچ بچه ای را وسیله امتحان مادرش قرارنده حتی اگر اون بچه اندازه یک لوبیای کوچک باشد .تمام آرزوهایم با نتپیدن قلب کوچکت برباد رفت..