1421
1411

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

همین اول کاری یه نصف شیاف دیکنوفناک ۵۰ رو براش بذار.. بعد به پاشویه ادامه بده.. میتونی همین الان ببر بیمارستان... هر تب نشونه عفونت تو بدن

قاصد روزهای ابری؛ داروگ کی میرسد باران…!
1436

لیموشیرین داری بهش بده 

پیاز قاچ کن بذار کف پاش جوراب نازک کن پاش حتما یکی ازین کارو کن

اگر آمدی بد به دلت راه نده...شهرهمان شهر است،کوچه همان کوچه...خانه همان خانه...فقط من کمی مرده ام.

همین امروز عصر بردم دکتر داره سه تا دندون درمیاره اسهال هم هست نمیتونم شیاف بزارم بهش مترونیدازول داده با ایتامینوفن وستیریزین پسرم هشت ماه و سه روزه اس

1444
ایبروبروفن تا جایی که ممکنه ندین ... چون باعث درد معده و رفلاکس تو بچه ها میشه

صد در صد همینطوره . میگه تبش زیاده داره میسوزه با یکی دوبار چیزی نمیشه ، از عوارض تب بهتره 

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️

منم تب داشتم سر شبی استامینوفن خورم و پاشویه بهترم .

عزیز لختش نکن بهتره یه لباس نازن نخی تنش کنی ، هوای خونتون گرم یا خیلی سرد نباشه متعادل باشه ، با یه پارچه نخی با آب ولرم پاشویش کن میتونی تو آبش سرکه هم بریزی ، پیاز رو از وسط نصف کف بزار کف پاهاش بعد جوراب نازک بپوشون بزار نیم ساعت بمونه ، اگه بتونی آب سیب بهش بدی هم که دیگه عالیه ، ان شالله که خوب میشه

هنوزم آرامشم ولی دیگه کسی نیست که بهم بگهآرامشم
1391
همین امروز عصر بردم دکتر داره سه تا دندون درمیاره اسهال هم هست نمیتونم شیاف بزارم بهش مترونیدازول دا ...

ببین حتما پیاز قاچ کن از وسط بچسبون کف پاش چنددقیقه نگه دارخوب چرا نمیبینی پستو

اگر آمدی بد به دلت راه نده...شهرهمان شهر است،کوچه همان کوچه...خانه همان خانه...فقط من کمی مرده ام.
ببین حتما پیاز قاچ کن از وسط بچسبون کف پاش چنددقیقه نگه دارخوب چرا نمیبینی پستو

عزیزم دیدم پستتو مشغول بچمم نتونستم همه رو ریپلای کنم دارهم کارایی که میگید میکنم

1442