2737
2734

همه ی بانکا مگه یکی نیست؟ فرقی نداره که...

اگه از درصد متوجه نمیشی...قسمت محاسبات هر بانکی که بری...پولتو بزن...میزان سود رو میاره. ..

کوتاه مدت 10 درصد بلند 15 درصد

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سلام.فقط ملی.جون بقیه بانکا احتمال ورشکستگی و دزدی و ...شون بالاست.ملی کمترین سود رو میده اما پولت هم در امانه.برای هر یک میلیون 12 هزار و پونصد میده.یعنی به شما 125 هزار تومن میده هر ماه

2731
همه ی بانکا مگه یکی نیست؟ فرقی نداره که... اگه از درصد متوجه نمیشی...قسمت محاسبات هر بانکی که بری.. ...

نمیدونم والا فکر کنم همه یکین ، همینجوری حدودی میگی مثلا ده تومن روز شمار چقدر سودش میشه در ماه؟

سلام.فقط ملی.جون بقیه بانکا احتمال ورشکستگی و دزدی و ...شون بالاست.ملی کمترین سود رو میده اما پولت ه ...

خوبه که😀

من به نیرو و قدرت مطلق خدا ایمان دارم❤میدونم که قطعا معجزه ای برام در راهه....
2738

بانک مسکن چندوقت پیش یه سپرده 9ماهه داشت که سود18%میدادالبته یه طرح موقتی بودشایدهنوزم باشه.

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
2706