2752
2734

یکی خانم‌ها ما فامیل ما استاد دانشگاهه 

میگه یک دانشجو اومده تو یک جای پرت و خلوت جلوشو گرفته پسره از اون هیکلی ها بوده که سنش نزدیک ۳۰ بوده

گفت بهم گفته 

چرا ۳ ترمه بهم نمره میان ترم نمی‌دی ؟

گفت بهش گفتم حتماً سر کلاس نمیای 

گفت بهم گفته مملکت رو فساد گرفته سر تا پاش بعد تو بخاطر نیومدن سر کلاس پیام نور که فقط بیام چرت و پرت و مزخرفات تو را گوش بدم ۳ ترمه که من بهت گفتم شاغلم مشکل دارم می‌ندازی 

ترم اول انداختی ترم ۲ انداختی ترم الان دیگه نمره بده لعنت به شرفت و چندتا فحش 

بعد گفت گفته اگر این ترم بیافتم قول شرف میدم شرف ندارم که بلایی سر خودت و بچه هات میارم که فقط کیف کنی و ببینی 

الان فامیلمان رفته شکایت کرده بعد مدرک ازش خواستن نتونسته چیزی پیدا کنه چون اونجا نه دوربینی بوده نه شاهدی طرف میدونسته کجا جلو راهش سبز بشه..

بعد حالا گیره میگه نمره بدم باید شخصیت خودمو زیر پا بذارم نمره ندم بخاطر یک درس بی اهمیت شاید امنیت خانواده ام و خودم تو خطر بیافته چون طرف کاملا معلوم بوده آدم شری هستش از نگاهش معلومه 

۲ ترم بدبختو انداخته خب معلومه اونم عصبانی میشه این عقده ای بازیا چیه البته ک کار دانشجوشم بد بوده 

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                              سپاس یزدان دختری ایرانی ام/یگانه پرستم  اهورایی ام      بی نام تو وطن نیز نام و نشان نداردکوروش بزرگ♥️      چو غرش شیران گذشت و رفت عوعوی سگان شما نیز بگذرد

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
۲ ترم بدبختو انداخته خب معلومه اونم عصبانی میشه این عقده ای بازیا چیه البته ک کار دانشجوشم بد بوده&n ...

شرف نزاره براش که دو ترم انداخته غلط کرده نمیتونست نمیومد دانشگاه

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 
۲ ترم بدبختو انداخته خب معلومه اونم عصبانی میشه این عقده ای بازیا چیه البته ک کار دانشجوشم بد بوده&n ...

چرا باید حقِ بقیه رو ضایع کنه؟۱۰ ترمم بندازه لابد حقش بوده.ینی هر کی افتاد باید اینجوری وحشی بازی دربیاره؟مملکتو گه گرفته اونوقت همه انتظارِ گل و بلبل دارن

ماها خودمونم به خودمون رحم نمیکنیم اونوقت از بالا دستیا انتظارِ نظارت داریم

ینی خاک

پسره ادعای بزرگی کرده😂 هیچی نمیشه

چنین آدمای که اینجور تهدید می‌کنن دو دسته ان 

دسته اول فقط تهدید می‌کنن و هیچ غلطی نمیکنن 

دسته دوم حتما کاری میکنن که حرفشانو ثابت کنن 

شانسه دیگه اگر دسته اول باشه شانس آوردی اگر دسته دوم بدشناسی آوردی 

دانشگاه پیام نور که حضور دانشجو الزامی نیست 

من‌نمیگم‌ کار اون آقا خوب بوده اتفاقا خیلی هم غلط کرده که خط و نشون کشیده برای یه خانوم که استادش هم هست 

اما فامیلتون هم باید کوتاه میومد و نمره میداد قبلا

ما سبز تر از تمام تبر هایی که خورده ایم ادامه می دهیم :)
چرا باید حقِ بقیه رو ضایع کنه؟۱۰ ترمم بندازه لابد حقش بوده.ینی هر کی افتاد باید اینجوری وحشی بازی در ...

کثافت میگه شرف نمیزارم یعنی با آبروت میبرم بعد یه عده میگن راست میگه زن نه زن بود باید همونجا میکوبید دهنش 

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 
چرا باید حقِ بقیه رو ضایع کنه؟۱۰ ترمم بندازه لابد حقش بوده.ینی هر کی افتاد باید اینجوری وحشی بازی در ...

ولی دانشگاه مثل پیام نور این چیزها رو نداره 

چون مدرکش که اعتبار نداره هیچکس با مدرک پیام نور وزیر و نماینده مجلس و مدیر کل نمیشه...

نه این حق و این چیزها تو ملاکه

چرا باید کوتاه بیاد و نمره بده؟! 

چون دانشگاه پیاااام نوره و طبق قوانین خودشون حضور دانشجو الزامی نیست 

اگه دانشگاه دولتی با بقیه دانشگاه ها بود وظیفه اش بود سد کلاس حاضر باشه

ما سبز تر از تمام تبر هایی که خورده ایم ادامه می دهیم :)
کثافت میگه شرف نمیزارم یعنی با آبروت میبرم بعد یه عده میگن راست میگه زن نه زن بود باید همونجا میکوبی ...

جوری میگید میکوبید دهنش طرف بقول فامیلمان ده برابر من بوده تو یک جای خلوت و پرت 

خودتون در شرایطی باشید میکوبید دهن طرف تا بگیره نصفت کنه

2706