2733
2734
عنوان

جاری خل و چل من

| مشاهده متن کامل بحث + 678 بازدید | 35 پست

مُراد میدی خواسته متبرک بشه🤣🤣🤣 دفعه دیگه بکش به ک و نت بیشتر بهش مزه بده 🙈🤣🤣🤣

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

منم د۳یقا یه جاری دارم قشنگ درمیاد میگه چرا فلان کارو برا این کردید .البته ۲ساله باهاش قهرم

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
مُراد میدی خواسته متبرک بشه🤣🤣🤣 دفعه دیگه بکش به ک و نت بیشتر بهش مزه بده 🙈🤣🤣🤣

ادب😐

زِندگـیو عِیـن پاستیـل بِجـویین ....هَر مَزه ایـے هَم داشت چه تلخ چه شیـرین قورتـش بِدین ....ب همین راحتـے 😎 والا شـاخ شده .... 😏
2740

خوبه اتفاقا این جور ادما واسه شاد کردن بقیه خوبن 

هی نگاشون کنی به کاراشون بخندی😁😒

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه

بچه ها بخدا من وقتی میبینم جاریها با هم اینکار رو میکنن تعجب میکنم. یعنی واقعا اینها ادم هستن؟ من خدا رو شکر جاریهام خیلی خوبن. و مشکلی با هم نداریم و اگه ببینیم یکیمون بی حوصله است و بهانه گیر میشه دوتای دیگه امون حسابی هواشو داریم و احترامشو نگه میداریم . 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

اون شايد يك مشكل دروني داره باعث اين طور رفتار بشه

شما بيشتر حساسش نكن كلا بزار زياد تو فكر زندگيت نياد

هموم قضيه احترام و دوستي

باور كن ارامش هر كودرم از اعضا رو بقيه هم تاثير مثبتشو خواهد گذاشت

در مقابل كم فكرياش خوب باش كه اونم ياد بگيره

شايد دلش اون محبتو ميخواد يا يا...

2706