2733
2734
عنوان

جاری خل و چل من

678 بازدید | 35 پست

بچه ها یه جاری دارم خیلی رو ما حساسه که یه وقت مادر شوهرم کمک اضافی بهمون نکنه

دیشب مهمونی بودیم سر سفره افطار اومدم اش بخورم یه مقدار اشه ریخت رو لباسم مادر شوهرم سریع دو تا دستمال کاغذی داد بهم داشتم لباسمو پاک میکردم دیدم جاریم داره هندونه میخوره جوری میخورد که بریزه از لب و لوچه اش پایین یهو تو این گیر ودار نفهمیدم چجوری دستمالا رو از من گرفت داشت می‌مالید به لب و دهنش          

اگه با نظر من مخالفی لطفا توهین نکن   اگه هم ارث باباتو ازم میخوای شماره حساب بده برات کارت به کارت کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یا خدا 

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
2740

ما بچه هم ک بودیم ، ازین رفتارا  یا ندیدیم  یا ب ندرت دیدیم !!!! 🤭😐

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

سی ساله

ولی چند بار به رو آورده که فلان جا بهشون بیشتر کمک کردین چرا به ما کمک نمیکنین

اگه با نظر من مخالفی لطفا توهین نکن   اگه هم ارث باباتو ازم میخوای شماره حساب بده برات کارت به کارت کنم
2706