1147
1273
عنوان

تک فرزندی

259 بازدید | 33 پست

کیا فقط یه بچه دارند و الان بچشون هم بزرگ شده و اصلا پشیمون نیستن.دلیل تک فرزندیتون هم بگید

مهربان، مادر من/ ای من از مهر تو در جامه گرم/ ای من از لطف تو در بستر ناز/ هرگز از خویش مرا دور مساز❤

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1291

پس وضع اقتصادی که داریم چی؟؟آینده ای دارن بچه هامون؟؟؟؟

مهربان، مادر من/ ای من از مهر تو در جامه گرم/ ای من از لطف تو در بستر ناز/ هرگز از خویش مرا دور مساز❤
دغدغه منم هست این مساله ☹️ همش میترسم بچه م بزرگ بشه احساس تنهایی کنه همیشه

بچه اولت چند سالشه

1323

تک فرزندی خوبه تا زمانی که بچه بزرگ میشه اون وقت پشیمونی میاره 

من دوست دارم بچم هشت نه ساله شد یه بچه دیگه بیارم تفاوت سنی زیاد دوست دارم چون اینجوری کاری بهم ندارن حسودی نمیکنن من خواهرم دو سال ازم بزرگتر از حسودی هاش خیلی ضربه خوردم 

1226
تک فرزندی خوبه تا زمانی که بچه بزرگ میشه اون وقت پشیمونی میاره  من دوست دارم بچم هشت نه ساله ش ...

تفاوت سنی زیاد خیلی خوبه 

منو خواهر برادرم 7 سال 7 سال اختلاف داریم

هم واسه مادرم خوب بود چون واسه بچه بعدی بچه قبلی عاقل شده بود و ادیت نداشت و حتی کمکم میکرد 

هم تو روابط بچه ها به نظرم دیگه نه حسودی هست نه چیزی بلکه اتفاقا احساس مسئولیت بچه ها نسبت به هم زیاد میشه و خیلی همو دوست دارن

خدای مهربونم چجوری میتونم  شکر گزار لطف و مرحمت تو باشم؟؟؟از دست و زبان که برآید کز عهده ی شکرش به در آید .بنده همان به که ز تقصیر خویش عذر به درگاه خدا آورد ورنه سزاوار خداوندی اش کس نتواند که به جای آورد    💖💖🌼🌹🍁🌻🌼🌺🌷🌱🍃🌻دشمن در پناه آهن است و ما در پناه ایمان 🌹الحمدالله الذی جعل اعدائنا من الحمقا       مکتب ما این است : كونا لِلظّالِمِ خَصْما وَ لِلْمَظْلومِ عَوْنا (امام علی ع) دشمن ظالم و یاور مظلوم باشید   

من میگم یا ادم بچه نیاره 

یا حداقل دوتا داشته باشه

الانم دوتا دارم راضیم دیگه هم دلم نمیخواد بیارم

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقد بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقد بدن....!!!!!
تفاوت سنی زیاد خیلی خوبه  منو خواهر برادرم 7 سال 7 سال اختلاف داریم هم واسه مادرم خوب بود چون ...

آره خوبه نه مثل مادر بیچاره من تو ۷ سال ۴ تا بچه آورد هم خودش الان مریض شده از بس ما پشت هم عروسی عقد جهاز سیسمونی هم ما کلی حسرت و مشکل داریم 

آره خوبه نه مثل مادر بیچاره من تو ۷ سال ۴ تا بچه آورد هم خودش الان مریض شده از بس ما پشت هم عروسی عق ...

اره یهویی هم تنها میشن

خدای مهربونم چجوری میتونم  شکر گزار لطف و مرحمت تو باشم؟؟؟از دست و زبان که برآید کز عهده ی شکرش به در آید .بنده همان به که ز تقصیر خویش عذر به درگاه خدا آورد ورنه سزاوار خداوندی اش کس نتواند که به جای آورد    💖💖🌼🌹🍁🌻🌼🌺🌷🌱🍃🌻دشمن در پناه آهن است و ما در پناه ایمان 🌹الحمدالله الذی جعل اعدائنا من الحمقا       مکتب ما این است : كونا لِلظّالِمِ خَصْما وَ لِلْمَظْلومِ عَوْنا (امام علی ع) دشمن ظالم و یاور مظلوم باشید   
1280