1147
1273
عنوان

دعا برای جدایی

151 بازدید | 24 پست

بچه ها کسی دعایی ذکری چیزی بلده برای بهم زدن دوستی نا مناسب بین دو تا پسر؟

من با پسر خالم خیلی نزدیکم از من کوچیکتره چند سال. تازگیا با چند تا پسر افتاده دارن به کارای خلاف (منظورم اعتیاد و ایناس) میکشوننش. تورو خدا اگه چیزی بلدید بگید بهمون 

و صبوری مرا کوه تحسین میکرد...!

والا ندونم 🙄

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

ايشاالله خدا حفظش كنه از اعتياد و راه كج.اعتياد خيلي بده مراقبش باشين باهاش حرف بزنين يه مدت سرگرمش كنيد يجور به مهموني و كلاسي چيزي تا كمتر بره با رفيقاش و از سرش بيوفته

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1291
ايشاالله خدا حفظش كنه از اعتياد و راه كج.اعتياد خيلي بده مراقبش باشين باهاش حرف بزنين يه مدت سرگرمش ...

زورمون نمیرسه 

دیگه بچه که نیست اخه.۲۳ سالشه دانشگاه میره سر کار میره

نمیدونیم چیکار کنیم دیگه

الحاقه مالحاقه دعای جدایی تو اینترنت بگردین اسم مادرا رو هم باید زیرش بنویسین بندازین تو‌ اب روان

دعانوشتن آداب و ساعات میخواد اشتباه بنویسه و رعایت نکنه خودش اذیت میشه 

خدا جونم ، اینجا بعضی کاربرها خیلی مشکل دارن  و فکر میکنن با توهین بتو و ائمه و دین و مذهب آروم میشن و مشکلاتشون حل میشه ، خدایا به فریاد اینها برس و هدایتشون کن وضعیتشون وخیمه میخوان از یزید هم سبقت بگیرن  😂😂😂 آخه تو که میای درباره خدا و دین اسلام حرف نسنجیده و خنده دار میزنی و با وجود بی ارزشت به ائمه توهین میکنی فکر نمیکنی که هیچی از خدا و ائمه کم نمیشه ولی نکبت و بدبختی خودت بیشتر میشه ،،، خدا تورو به حال خودت واگذار کرده که جوابتو نمیده و انقدر گستاخ شدی که رو حرف خدا هم حرف میزنی 🙃 ، فکرنمیکنی خیلی از تو بزرگترهاش بودن که میخواستن حرفی از اسلام و ائمه نباشه ولی عاقبتشون چی شد؟ الان کجان ؟مردن و زیر خاک پوسیدن  ، توهم به فکر شب اول قبر و اون دنیات باش که حادثه  خبر نمی کند 😉😆 
1323

عزيزم هيچوقت دعا جدايي نگير اصلا خوب نيست و عواقب بدي داره حتي درمورد حلال 

مخصوصا اينايي كه تو اينترنته 

به قول معروف اكبير ميگيره ادمو 

من با سگی که پشت سرم واق‌واق میکنه هرگز نمیجنگم ،من با شیری که جلو روم غرّش کنه هم نمیجنگم ،کلا آدم جنگجویی نیستم خوابمم میاد ولم کنین😒😪                                       
زورمون نمیرسه  دیگه بچه که نیست اخه.۲۳ سالشه دانشگاه میره سر کار میره نمیدونیم چیکار کنیم دیگ ...

توكل بخدا ايشاالله خودش ازش مراقبت كنه.ايشاالله كه عاقل باشه و سمت مواد نره خداي نكرده يباربكشه ديگه تمومه

خدا ايشاالله ريشه مواد مخدرو از زمين بخشكونه

عزيزم هيچوقت دعا جدايي نگير اصلا خوب نيست و عواقب بدي داره حتي درمورد حلال  مخصوصا اينايي كه ت ...

حتی این مورد؟ جدا کردن رابطه اونجوری نیست که اخه 

پسرا هزار تا دوست دارن حالا با دو سه تاشون بهم بخوره چیزی نمیشه 

1308
میدونم  ولی طلسم این چیزا  نیست قرآنیه

دعای جدایی قرآنی نیست عزیزم طلسم هست 

اگه سوره قرآن هم باشه نباید تو ساعت قمر در عقرب نوشت نتیجش برعکس میشه باید بلد بود و سرخود ننوشت 

خدا جونم ، اینجا بعضی کاربرها خیلی مشکل دارن  و فکر میکنن با توهین بتو و ائمه و دین و مذهب آروم میشن و مشکلاتشون حل میشه ، خدایا به فریاد اینها برس و هدایتشون کن وضعیتشون وخیمه میخوان از یزید هم سبقت بگیرن  😂😂😂 آخه تو که میای درباره خدا و دین اسلام حرف نسنجیده و خنده دار میزنی و با وجود بی ارزشت به ائمه توهین میکنی فکر نمیکنی که هیچی از خدا و ائمه کم نمیشه ولی نکبت و بدبختی خودت بیشتر میشه ،،، خدا تورو به حال خودت واگذار کرده که جوابتو نمیده و انقدر گستاخ شدی که رو حرف خدا هم حرف میزنی 🙃 ، فکرنمیکنی خیلی از تو بزرگترهاش بودن که میخواستن حرفی از اسلام و ائمه نباشه ولی عاقبتشون چی شد؟ الان کجان ؟مردن و زیر خاک پوسیدن  ، توهم به فکر شب اول قبر و اون دنیات باش که حادثه  خبر نمی کند 😉😆 
توكل بخدا ايشاالله خودش ازش مراقبت كنه.ايشاالله كه عاقل باشه و سمت مواد نره خداي نكرده يباربكشه ديگه ...

انشالله 

انقدر گرفتنش راحت شده آدم بره پارک سر کوچه پیدا میکنه

خدا باعث و بانیشو لعنت کنه 

حتی این مورد؟ جدا کردن رابطه اونجوری نیست که اخه  پسرا هزار تا دوست دارن حالا با دو سه تاشون ب ...

نه عزيزم

ميدونم ،حق داري حتما بايد جدا شن و حق و بهت ميدم 

ولي دعا گرفتن عواقبش بده ،كاري ندارم به موضوش كلن ميگم 

براي هر چي اين دعا ها خيلي نحسي مياره و ساعت و اداب و شرايط و اذن استاد و اينا داره وگرنه فوق العاده بده 

به نظرم نذركن جدا شن

من با سگی که پشت سرم واق‌واق میکنه هرگز نمیجنگم ،من با شیری که جلو روم غرّش کنه هم نمیجنگم ،کلا آدم جنگجویی نیستم خوابمم میاد ولم کنین😒😪                                       
1280