2733
2734

سلام، اونی که تو تاپیک وقیح به دختر رویاها تهمت زده آنقدر باید وجود و جرات داشته باشه که بیاد حرفش رو ثابت کنه ، کسی که نمیتونه رو حرفش باشه پس دروغ گفته، من از شما کاربرا تعجب میکنم تو زندگیتون هم اینطور اطرافیا رو قضاوت میکنید؟ فکر واقعا ندارید؟ دختر رویاها رو خوب میشناسم خیلی ماهه ، معرفت داره، شوخ طبعه، و قلبش هم درد میکنه که ارثی هست، اون موقع یه کاربر که حرفی زده اما فرار کرده رو حرفش رو باور میکنید ولب دختر رویاها که شناخت دارید روش، پیگیری کرد حتی حرفش رو باور نکردید، حداقل بخاطر قلبش رعایت میکردید، تو این شب های قدر از گناه توبه کردید یا بازم گفتید شبی بود و رفت بازم روز از نو😡 مسلمون بودن و مظلوم بودن به گریه و تاپیک هاتون نیست، به اخلاقه، وقتی صحبت ها رو دیدم خیلی عصبانی شدم، اونی که تهمت زده بهش اکه وجود داره بیاد

7/9 تفلدمه کادو موخواممممم😒😂😂، از اینا🎁🎁🎁🎁 کیکم هم چهار طبقه باجه 😜

چیشده مگه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

کی چی گفته،،من نبودم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2740

چیشده لیلا جریان چیه

مریم چشه؟ 

اگه شوهر آیندم موهاش فرفری نباشه چی؟🥲➿️➿️➿️ پس من واسه کی بخونم ببعی تو بازیگوشی ده ره ره🐑🧑🏻‍🦱موهات چقد درهمه ده ره ره 🐑➿️➿️➿️ پشم سرت چه نرمه ده ره ره 🥹  https://abzarek.ir/service-p/msg/1840476 
نظرمن اینه که کاسه داغترازآش نشیم وخبرچینی نکنیم وازکاه کوه نسازیم

بله درسته، برید تاپیک آخر دختررویاها رو بخونید تا کاسه داغ ها رو ببینید 

7/9 تفلدمه کادو موخواممممم😒😂😂، از اینا🎁🎁🎁🎁 کیکم هم چهار طبقه باجه 😜
2706