1265
1273
عنوان

بیاین همه

206 بازدید | 25 پست

بین این اسما کدوم قشنگ تره 

آترین . آیلین. آوین . آوینا. النا. الینا.آیه. درسا. رایان. سارینا.لیانا.نارین. هلنا. هلیا.یسنا. مهرسا .دلوین. دیانا ‌ناروین

بچه دو دقیقه وقت بزارین کمک کنین  بهم نخونین فقط مرسی عشقین

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجودت به من امید بخشیدی برای ادامه ی زیستن..وهرروزم را در انتظار دیدنت سپری خواهم کرد بگذار چاق و زشت شوم بگذار پیر و خرفت شوم ..مهم اینست که تو.عزیزدلم شدی و دوباره عاشقم کردی ... هدیه زیبای من دیوانه وار دوست دارم .خدایا مرسی خدایا شکرت .منو بابایی منتظرتیم  .اگه امکانش هست...برای سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستین 🤗🤗مرسی😍😍😍😍😋😘😘😘😘😊

تاحالا اینهمه اپشن جلو روم نذاشته بودن هول شدم دستو پام داره میلرزه

یه چندمدت نرقصیدیییم ، به پای نی‌نی‌سایت هِی چسبیدیم، میگیم کو کاری وکو تفریحی، تینا رو شما از دست میدین     
تاحالا اینهمه اپشن جلو روم نذاشته بودن هول شدم دستو پام داره میلرزه

خخخخخخخخ اره امشب دل و زدم به دریا جمع بندی کردم الان خیر سرم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجودت به من امید بخشیدی برای ادامه ی زیستن..وهرروزم را در انتظار دیدنت سپری خواهم کرد بگذار چاق و زشت شوم بگذار پیر و خرفت شوم ..مهم اینست که تو.عزیزدلم شدی و دوباره عاشقم کردی ... هدیه زیبای من دیوانه وار دوست دارم .خدایا مرسی خدایا شکرت .منو بابایی منتظرتیم  .اگه امکانش هست...برای سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستین 🤗🤗مرسی😍😍😍😍😋😘😘😘😘😊

بچه ها اگر دنبال بهترینهای سیسمونی هستین 

ما رو دنبال کنید

بگین دیگه خب .وااا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1291

رایان😚

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم
رایان.لیاناهلنا.مهرسا.دیانا😊 مهرسا خوشگله مثل مهربونی لیانابنظرم خاص اومد معنیشونمدونم.رایان هم ش ...

لیانا..بانوی.درخشان و زیبا رو..رایان..اسم کوهی در حجاز

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1307
1288

آوینا  

یبار مهمون اومد خونمون.سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه .گفت :بفرمایید کالاد ساهو 😐    ما😳     کالاد ساهو 😬     بابام😨    مهمون😁     آخرش هم یکی زد پس کله من رفت بیرون😂                                                                                             دوستای مهربونم،میشه واسه اینکه هرچه زودتر بتونیم خونه بخریم یه صلوات مهمونم کنین؟😍یدنیا ممنونم💜💙💚💛🧡❤️💖                                                     مشهدم😊😍                                                                                       تحصیلات مطلقا هیچ ارتباطی با میزان شعور افراد ندارد😇✋   
1290