2737
2734

آخه این کار درست و علمی نیست، فک کن یه دکتر هم جراح قلب باشه هم جراح مغز!!!! بنظرم خودتو درگیر دارو نکن، من یه مدت گرفتار دارو شدم، خواب و خوراک و همه زندگیم بهم ریخت، دارو هم عوارض داره هم همه هورموناتو بهم میریزه هم بهش وابسته میشی، بعد از اون دوران مسخره که دارو میخوردم به توصیه یکی از دوستام رفتم پیش دکتر خواجه پور خیلی بهم کمک کرد و تونستم خیلی چیزا رو توی زندگیم درست کنم، وقعاااااا خیلییییی کارش درسته،  شمارش 02188175085 هست و دفترش سمت عباس آباد بود ولی اگه آدرس دقیقش رو میخوای گوگل کن دکتر میلاد خواجه پور.

خدایا فراموشم نکن💓💓💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

روانپزشکی که از مشاوره هم چیزی ندونه و فقط متکی به دارو باشه یه درد نمیخوره انا اینی که معرفی کردم هم روی روحت کار می کنه هم اگر تشخیص بده دارو لازم داری بهت دارو میده

براي سلامتي پدر و مادرم صلوات مي فرستي؟
روانشناس به درد نمیخوره فقط شعار و حرف من یکی نتیجه نگرفتم و مجبور شدم برم روانپزشک

براي اينكه روانپزشك دارو درماني ميكنه ولي روانشناس ميخواد راهكار ارائه بده براي حل كردن مشكل. اگه خود بيمار همكاري نكنه كاري از دست روانشناس برنمياد

عشقم ديانا دختر نازم😍😍 كاربر قديمي شيرين_بانو٢٦ هستم

من بخاطر استرس و اضطراب م میرفتم پیش یه دکتر روانپزشک ولی تشخیص اشتباه داد گفت تو اختلال یادگیری داری کلی بهم قرص و دارو میداد میخوردم انقدر حالم بد میشد در صورتی که مشکل من همون استرسه بود که اصلا بهش توجه نکرده بود کلی هم ازم پول گرفت به پیشنهاد یکی رفتم پیش یه روانشناس همین که شروع کردم به حرف زدن گفت تو استرس و اضطراب شدید داری و ادم تخیلی هستی مشکلت فقط همیناس این دارو ها چیه میخوری من همونجا بهش ایمان آوردم چون همون جلسه اول فهمید مشکل من چیه پنج شیش جلسه رفتم پیشش خوب خوب شدم آنقدر کلامش نفوذ داشت اون حرف میزد من متحول میشدم 😂

...... 
روانپزشکی که از مشاوره هم چیزی ندونه و فقط متکی به دارو باشه یه درد نمیخوره انا اینی که معرفی کردم ه ...

مرسی عزیزم.شما خودت پیش این دکتر رفتی؟سریع دارو نمیده؟من از دارواعصاب وحشت دارم

2740

[QUOTE=91739091]من بخاطر استرس و اضطراب م میرفتم پیش یه دکتر روانپزشک ولی تشخیص اشتباه داد گفت تو اختلال یادگیری دار ...[/م

منم از همین میترسم.چقد عالی ک از روانشناست راضی هستی.تهران نیس؟

[QUOTE=91739091]من بخاطر استرس و اضطراب م میرفتم پیش یه دکتر روانپزشک ولی تشخیص اشتباه داد گفت تو اخ ...

بیا درخواست دوستی بده ببینم میتونم آدرس مطبش و برات پیدا کنم چون خودش گفت تو تهرانم مطب دارم 

...... 
دکتر علی اکبرنجاتی صفا گوگل کن.هم مشاور هم روانپزشک.عالی.

منم تعریف نجاتی صفارو خیلی شنیدم

فقط دانشجوهاش میگفتن یه ذره بداخلاق

خواستم ببینم با بیمارا هم بداخلاق یا فقط با دانشجوها بداخلاقی میکنه؟

من ک از بس رفتپ متنفرم از همشون و قرصاشون . ی راهکار اونم دعای عهد . خیلی برا من اثر گذاشته

منم ی پسرم با ۱۰۰۰ تا سوال و درد و دل ک نیاز دارم به خواهرم بگم اما خواهری ندارم . تو این سایتم واسه اینکه درد و دل کنم و کمک‌کنم و تو حرفه خودم یعنی بیزینس و یا تو روانشناسی کمک کنم . اینجام ک داستان های طنز و بخونم شاید حالم بهتر شه . من توی تایپیک های زنونه نمیرم ، توی عکس بازی هاتون نمیرم ، به ذات مرد وقیح وامثالهم تف میندازم . منم داداشتونم ،پس توهین نکنید بابت حضورم . و اینم بگم ک سنم کمتر از خیلیاس اما سن عقلیم بخاطر نحوه بزرگ شدنم ۳۱ ساله پس ازم سن نپرسید لطفا ک چن سالمه چون هرجا گفتم بعدش تهمت دروغ و عقده و  ... بهم بستن پس از گفتن سن معذورم و فکر کنید دارید با ی مرد ۳۱ ساله حرف میزنید