2733
2734
از روانپزشک میترسم راستش.شما نتیجه گرفتی؟

منم مشکل افسردگی شدید داشتم هر جایی بگی رفتم 100تا روانشناس و روانپزشک رفتم هیچ نتیجه ای نگرفتم ولی خدا خواست و من با یک روان پزشک آشنا شدم 2تا دارو بهم داد گفت بخور بعد دو هفته نتیجه شو بگو من بعد از ۲هفته  مصرف حالم 70 درصد بهتر شد رابطه با خانواده و شوهرم خیلی بهتر شد و الان الحمدلله کلی موفقیت تو زندگیم کسب کردم که همشو بعد خدا مدیون آقای دکترم .ایشون هم مشاوره میدن آنلاین و هم دارو اینم شمارش اگه کسی خواست بهش زنگ بزنه نوبت بگیره 09904961623 علوی نژاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو زندگی با همسرت اختلاف داری؟😥 مهارت همسر داری رو بلد نیستی؟🥲

نمیدونی چه جوری با فرزندت رفتار کنی؟😕

نمیدونی چه طوری دختر یا پسر جذابی باشی تا پارتنرت رو تبدیل به همسر کنی؟😑

عزت نفس و اعتماد بنفس نداری و دوس داری بالا ببریشون؟☹️

میخوای با یه مشاور خانواده صحبت کنی؟😍 تازه بصورت آنلاین (چت و ویس) و هم تلفنی هرجور که تو بخوای😍😍😍

اونم با یه حق المشاوره باور نکردنیییی،🤩🤩🤩🤩

تازه این مشاور خانواده، مشاور حقوقی هم هست بنابراین راجب تمام مسائل حقوقی (در حوزه خانواده)(طلاق،مهریه،نفقه،جهیزیه،حضانت،ارث،نسب،ولایت،قیمومت و....)مشاوره حقوقی بگیری و دادخواست و لایحه تنظیم کنی😍😍😍

به امضام سربزن

مشاور خانواده👨‍👩‍👦‍👦( اختلافات زوجین،همسرداری،فردی)ومشاوره حقوقی⚖ در حوزه خانواده(طلاق_مهریه_نفقه_جهیزیه_حضانت_ولایت_قیمومت_نسب_ارث و دیگر مسائل مربوط به حوزه خانواده)مشاوره بصورت آنلاین یعنی چت و ویس در تمامی پیامرسان ها(✅تلگرام_✅واتساپ_✅روبیکا_✅ایتا_سروش✅_بله_✅گپ_✅آیگپ_✅ایمو)📱📞شماره همراه:09199541937.......آیدی در تلگرام و اینستاگرام:       moshavere_onlineee........آیدی در سایر پیامرسان ها: moshavere_onlinee                         حق المشاوره جلسه یکساعته مشاوره خانواده👨‍👩‍👦‍👦: 99 تومن        حق المشاوره جلسه سی دقیقه ای مشاوره خانواده👨‍👩‍👦‍👦79تومن     حق المشاوره جلسه ۱۵ دقیقه ای مشاوره حقوقی⚖ 99تومن......تنظیم انواع دادخواست،لایحه،اظهار نامه فقط 99 تومن......👈پیج اینستاگرام که هرروز کلی نکات آموزشی همراه با روزمرگی هام رو براتون میذارم+ هایلایت رضایتمندی ها و واریزی ها😍:moshavere.onlineee            
2731
2738