2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من  صحبت های  همتونو خوندم .یه جورایی همتون راست میگید

یاد استادم افتادم ( دکتر مازیار فرزین)

ایشون می گفتن بعضی مساءل با دارو درمان میشه و بعضی با روانشناسی و بعضی ها با هر دو روش   و این به تشخیص و تخصص اون روانشناس یا روانپزشک و اخلاق و صداقت کاری اونا بستگی داره. اونه که این تشخیص رو به اطلاع مراجع خودش باید  برسونه

ولی متاسفانه خیلی ها مسءولانه عمل نمی کنند

وای من بخاطر فوت دوستم خیلی عصبی بودم و دنبال روانشناس با سواد بودمو خیلی گشتم همه الکی تبلیغات میکردن بالاخره یک آقایی بود که هم روانشناس بود و هم استاد و وقتی رفتم واقعا متعجب شدم به نظرم باید آدم دنبال خوبش بگرده باز روانشناس شخصی هست ولی من دکتر فرزین و تو کلینیک ندای آرامش و روان رفتم برام عالی بودند

کلینیک روان شناسی دکتر رحیمی نژاد هم تیم متخصص خوبی داره، با خودش اگه بتونید وقت بگیرید خیلی عالیه ، ...

مرسی مرسی خانم دکتر رحیمی نژاد 

خیلی عالی هستند. هم خودشون هم تیمشون

2740

روانشناس خوب میخوای برو پیش دکتر سحر کیانی نژاد. ایشون بهت کمک میکنه ریشه ی مشکلاتت رو پیدا کنی و افکار اشتباهت رو بشناسی و مسیر زندگی رو تو زندگیت پیدا کنی.

من خیلی خیلی ازشون راضی ام. هم تو اضطراب و خشمم مشکلم حل شد و هم رابطم با اطرافیانم بهتر شد.

آدرس اینستاشون این    drkianinezhad.ir@

تو سایتشون هم شماره تماسشون هست. بالت رو اسمشون بزنید.

دکتر مهسا ساداتی  عالیه تستاشون خیلی حرفه ای 

من پارسال رفتم عالی بود سمت مرزدارانن فک کنم

ببین ادرسشه 

https://www.salamati24.com/fa/doctor-search-result/آدرس_و_تلفن_و_نوبت_دهی_بهترین_دکترها-مرتبط_با-روانشناس-در_شهر-تهران

من پیش بسیاری از مشاوران و روانشناسان رفتم از طریق کلینیک روان بنه با آقای دکتر اکبروند آشنا شدیم ایشون روانشناس هستن و همکارشون خانم دکتر حمیدی برای من و همسرم بسیار مناسب بودن البته ما برای مشاوره پیش از ازدواج گرفتیم حدودا 6 ماهه ازدواج کردیم بسیار باسواد و دلسوز هستن . کلینیک روان بنه 09191788611

من از طریق نی نی سایت با آقای دکتر اکبروند آشنا شدم برای افسردگی شدید رفتم مطبشون بسیار کارشون بی نظیر بود و چند جلسه مشاوره تلفنی هم داشتم بنظرم تخصصشون روان تحلیله برای دوستم هم که برای مشاوره ازدواج معرفی کردم خیلی راضی بودن. 

دو تا شماره تلفن دارم خودتونم باز چک کنید 09191788611 -66907458