2733
2739
ما یکی از فامیلامون صبر کرد بچش بالای هفت شد طلاق گرفت بچشم هفته ای ی بار میره پیش مادرش اما اگه طلا ...

من جداشدم چهارساله دخترمم حضانتش باخودمه باباش نمیاد دنبالش دخترمم بهونه میگیره میگه بابامـچرانمیاد خواستم یکم راهنماییم کنن چیکار کنن چجوری دخترمواروم کنم😢

میشه برام یه دونه  صلوات بفرستید 😢 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی بمیرم بچت گناه داره جیگرم کباب شد😢😭

ازدیشب تاحالا خیلی ناراحتم واقعا ننیدونم چیکارکنم کاش میشد خانمایی باشرایط خودم کمکم میکردن 😔😔 

2728
من جداشدم چهارساله دخترمم حضانتش باخودمه باباش نمیاد دنبالش دخترمم بهونه میگیره میگه بابامـچرانمیاد ...

وای عزیزم چرا نمیاد خدا لعنتش کنه بخدامن تو بدترین شرایطه زندگیمم بخاطره پسرم دارم تحمل میکنم 

2738
وای عزیزم چرا نمیاد خدا لعنتش کنه بخدامن تو بدترین شرایطه زندگیمم بخاطره پسرم دارم تحمل میکنم 

نمیدونم چرانمیاد ازاولش فک کنم دوسش نداشت خانوادشم پشتشن که نیاد بچشو ببینه...

ازدواج كردم مجدد حضانت دخترمم باخودمه اما باباش گاهي مياد ديدنش

دخترت باهمسرت رابطشون خوبه؟؟ خوشبختی الان؟ چندوقت بعدطلاقت ازدواج کردی؟؟

نمیدونم چرانمیاد ازاولش فک کنم دوسش نداشت خانوادشم پشتشن که نیاد بچشو ببینه...

منم پارسال ۷ماه رفتم قهرشوهرم یکماه نیومد ببینتش چندبار که اومد دیدنش گفت بچرو میدم بهت مال خودت نمیدونی چه حالی پیدا کردم گفتم لعنت بهت بیاد که انقد بفکری شما چرا جدا شدی؟بنظرم از مشاور کمک بگیر نذار بچت لطمه ببینه کاش بگی رفته خارج یا مرده یه چیزی که لطمه نبینه دخترا عوطفی ترن ولی کاش جدا نمیشدی فقط بخاطره دخترت