2737
2734
عنوان

خانمای که طلاق گرفتن بچه دارن میاین یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 447 بازدید | 22 پست
منم پارسال ۷ماه رفتم قهرشوهرم یکماه نیومد ببینتش چندبار که اومد دیدنش گفت بچرو میدم بهت مال خودت نمی ...

من خیانت روهیچ جوره نمیتونستم تحمل کنم😢 هنوز که هنوز یاداون روز که دیدمش بایه زنی حالم بدمیشه...مشاوره میرم حتما 

میشه برام یه دونه  صلوات بفرستید 😢 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خیانت روهیچ جوره نمیتونستم تحمل کنم😢 هنوز که هنوز یاداون روز که دیدمش بایه زنی حالم بدمیشه...مشا ...

شوهره منم چندین بار خیانت کرده داغونم کرد لعنتی ولی یکی بخاطره پسرم موندم یکی ام.خانوادم نمیذارن طلاق بگیرم تو اشتباه کردی مهریتو بخشیدی باید زجرش میدادی از طرفی ام دخترتو نباید میاوردی قشنگ راحتش کردی بره پی خوشگذرانیش میدونی بزرگ کردن بچه چقد سخته  به بلوغ که برسه دیگه نمیتونی کنترلش کنی خیلی سخت میشه برات باید یه کاری میکردی میوفتاد شوهره من از خداشه من بچرو ببرم من اگه روزی جدا شم بچرو نمیبرم تا بدونه تو دنیا چه خبره

2731
دخترت باهمسرت رابطشون خوبه؟؟ خوشبختی الان؟ چندوقت بعدطلاقت ازدواج کردی؟؟

خداروهزارمرتبه شكر همه چي خوبه

رابطه دخترمو شوهرم عاااليه چون دخترم كوچيك بود ضربه نخورد و همسرمو پدرش ميدونه

يكسال بعد طلاقم ازدواج كردم

خداروشکر خوشبخت شدی  طلاق خیلی میترسم

من عاشقش بودم واس همين ترس جدايي داشتم

اما پدرم مجبور ب طلاقم كرد همه جووووره هم پشتم بود

خداروشكر اون روزا گذشت ولي سخت بود خيلي

الان  الحمدلله همه چي خوبه

خداروهزارمرتبه شكر همه چي خوبه رابطه دخترمو شوهرم عاااليه چون دخترم كوچيك بود ضربه نخورد و همسرمو پ ...

خداروشکر خیلی خوبه که اینطوریه رابطشون چقدخوشحال میشم ازشنیدن این خبرا😍😍😍😍

میشه برام یه دونه  صلوات بفرستید 😢 
2740