1265
1292

بچه ها یکی برامون غدا اورده من مطمینم که توش دعا یا جادو داره.نمیخوام خانوادم بخورن.نمیتونمم بگم نخورید.چجوری باطلش کنم؟یکی گفت ادرار بچه بریز توش

جایزه میلیونی هر شب  هتل یارکلیک کنید

1279
ادرارو بریز یکم نمکم بزن و بخورید🙄

😲😲😲

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قبلا قلبم تو وجودم بود...الآن تو بغلمه...👶👶👶               مبینا عسل من خوش اومدی...                   منتظر خاطره ی زایمانم باشید...😉😉😉                    تیکر رفتن به دانشگاهمه...😬😬😬

منم مادر شوهرم غذا داده شوهرم لب نميزنم بهش 

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی …احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم ميشه واسه سالم بدنيا اومدن تو دليم يه صلوات مهمونم كنين😍❤️
1320

ادرار بریزی بعد بخوری؟؟؟

میخای نجاست قاطی غذا کنی؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قبلا قلبم تو وجودم بود...الآن تو بغلمه...👶👶👶               مبینا عسل من خوش اومدی...                   منتظر خاطره ی زایمانم باشید...😉😉😉                    تیکر رفتن به دانشگاهمه...😬😬😬

واقعا حاضری چنین کاری بکنی و بدی خانواده ات بخورن؟ اگه جوابت بله است حتما خودتو به روانکاو نشون بده

راه حل: یه جوری غذا از دستت بریزه توی آشپزخونه ، یا ظرفش از توی یخچال میخوای در بیاری از دستت سر بخوره.

یا چیز دیگه برای خانواده ات آماده کن و این غذا رو به فقیر بده

درک خواسته های من برات مشکله، عیبی نداره، قرار نیست همه جنگجو و با اراده باشن.

خواهرم نکنی این کارو برش گردون رو زمین نهایت یه آشپز خونه شستن میافته گردنت بگو کثیف سد جمع کن بریز سطل آشغال

یا مثلا ببربغل سینک ظرفشویی بگو میخواستم خالیش کنم تو فلان ظرف از دستم برگشت تو سینک سبد سلف چای را هم برگردون روش که نشه خوردش .تمام

1308

اینهمه آدم سر گشنه رو بالین میذارن اونوقت شما میخوای غذا رو بریزی دور و حروم کنی به هوای جادو و چرندیات

وضعیت ایران طوری شده که اخبار ناشنوایان میتونه با بیلاخ🤦‍♀️👎همه اخبار و توضیح بده😏
با اینچیزا منصرف نمیشن.مطمینم

یجوری از دستت بنداز رو زمین پخش شه...احتمالا اونو دیگه جمع نمیکنن بخورن...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خواهرم نکنی این کارو برش گردون رو زمین نهایت یه آشپز خونه شستن میافته گردنت بگو کثیف سد جمع کن بریز ...

اخه لعنتی زیاده برداشتن دوتا قابلمه اوردن به چه بزرگی

واقعا حاضری چنین کاری بکنی و بدی خانواده ات بخورن؟ اگه جوابت بله است حتما خودتو به روانکاو نشون بده ...

فقیر بدبخت چه گناهی کرده که جادو بشه...😑😑😑

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1290