2737
2739
عنوان

تلنگر_مادرانه

268 بازدید | 24 پست

‍ 

📸وقتی عکس های نوزادی فرزندم را می بینم، چقدر ذوق می کنم🤗

خدای من؛ او در شش ماهگی چقدر ناز و تپلی بوده، خنده های بدون دندانش چقدر دوست داشتنی اند. ولی چرا آن زمان، من این ها را ندیدم؟🤔

یادم هست هر روز دعا می کردم که زودتر راه بیفتد، پس چرا وقتی این اتفاق افتاد آنقدرها هم خوشحال نشدم؟👣

آهان، یادم آمد...

آن موقع همه فکر وخیالم این بود کی می شود زبان باز کند و برایم حرف بزند🤗.مادر و کودکی ها الان وقتی صدای ضبط شده اش را گوش می کنم چقدر می خندم، یعنی این کودکی که کلمات را برعکس و بامزه ادا می کرده فرزند من بوده؟! 😘پس من چقدر زود به آرزویم رسیدم؛ آرزوی صاف و صریح حرف زدنش!

یادم می آید در چهارسالگی، روزی چند بار لباس های مختلفش را می آورد و از من میخواست آنها را برایش بپوشم👚👕👖👗، و من چقدر از این کار عصبی می شدم، چقدر غر می زدم به جانش😠😡. ولی چرا الان که عکس هایش را میبینم با آن لباسها اینقدر با مزه است؟!😁

خدایا!!!!! من آن زمان کجا بودم؟ چرا لذت آن لحظات یادم نیست؟🤔

وااااااای خدای من؛ نکند روزی بیاید که با دیدن عکس های شش سالگی اش حسرت بخورم...😱

❌نه....دیگر نمیگذارم این اتفاق بیفتد، دیگر از لحظه لحظه زندگی با فرزندم لذت خواهم برد، دیگر به خاطر کارهای بچه گانه اش اعصابم را درگیر نمی کنم، دیگر به او سخت نخواهم گرفت که باید غذایت را تمام بخوری🍝، دیگر در مهمانی ها از او نمیخوام مثل مجسمه یک گوشه بنشیند😐، دیگر او را بخاطر آب بازی و خیس کردن لباسهایش تنبیه نخواهم کرد🚿

میخواهم منم دوست شش سالگی اش باشم👩‍👧‍👦. میخواهم خودم هم پا به پایش بچگی کنم👫. با زبان بچه گانه ام چیزهایی که لازم است را برایش بگویم...

بفرست برای همه مامانا تا دیر نشده⏰⏰

دوست داشتی برا حال دلم صلوات  بفرست  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

طرف چند روز پیش می گفت نوزاد ۲۲ روزشو میزنه!!!!

بعضیا بهش می گفتن درکت می کنیم 😨😨😨

امیدوارم خدا هر چیزیو فقط به کسی بده که لیاقتش رو داره 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2738
وای منو میگی     همش میگم اینروزا زود بگذره زود دندون دربیاره و چاردست و پا بره

منم مثل تو😅😅😅😅😅😅😅😅

طرف چند روز پیش می گفت نوزاد ۲۲ روزشو میزنه!!!! بعضیا بهش می گفتن درکت می کنیم 😨😨😨 امیدوارم خدا ...

😓😓😓😓😓😓😓😓 طفلی بچه😢😢😢😢😢😢

نمیدونم والاهیچی دردندارم خسته شدم دیگه کی راحت میشم😓استرس امتحانامودارم ک نکنه روزامتحان زایمان کن ...

پیاده رویی داشته باش..ن ایشالا