2733
2739
عنوان

تلنگر_مادرانه

| مشاهده متن کامل بحث + 268 بازدید | 24 پست
دارم چندروزدیگه بیشترنمونده برم۴۰هفته ولی هنوزهیچ خبری نیست.راستی یه سوال قبل زایمان دکتررفتی معاینت ...

آره معاینه کرد.چطور؟اجازه بده معاینت کنن.نترس درد نداره

دوست داشتی برا حال دلم صلوات  بفرست  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😓😓😓😓😓😓😓😓 طفلی بچه😢😢😢😢😢😢

من بهش گفتم مشکل روانی داری 

چند نفر اومدن میگن چه قد نفهمی که به طرف میگی مشکل داری 😨😨😨😨

به خدا یه لحظه فک کردم واقعن زدن نوزاد عادیه و من مشکل دارم 😈😈😈😈😈

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
من بهش گفتم مشکل روانی داری  چند نفر اومدن میگن چه قد نفهمی که به طرف میگی مشکل داری 😨😨😨😨 ...

😢😢😢😢😢😢😢😢😢

2728
مامانم نزاشت برم میگه الان بری کیسه ابتوپاره میکنن بعدم راحت میگن بیاسزارین بشوهروقت وقتش باشه بدنیا ...

مگه الکیه کسیه اب پاره شه😐😐😐😐😐 برو حتماااا شاید واقعا نتونی طبیعی زایمان کنی این وسط فقط تو زجر میکشی ...پس برو حتما

این رو من میفهمم با تماااام وجودم

منی که هر لحظه م با استرس و ترس سلامت بچم میگذره که خدایا چی میشه یعنی ، اینده چی میشه، سلامته یا .......

هر مرحله از تکاملش شد دغدغه م ، وقتی وارد هر مرحله شد استرس مرحله بعد لذت کاراش رو ازم گرفت ، 

شماهایی که همه چی نینیتون شکر خدا نرمال نرمال هست و هیچ شکی روش نیست توروخدا قدر لحظه هاتون رو بدونین و از هرررر شیطنتش به حای حرص خوردن ، لذذذذت ببرید 

2740