2737
2734
عنوان

خانما بیان از خرافات عجیب غریب که شنیدین و دیدین بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 6084 بازدید | 304 پست
ناخونتونو شب کوتاه نکنید دعوا میشه باشوهرتون. نمیدونم چرا بیشترش درمورد دعوا باشوهربود😑

ناخن رامیگن ازلحاظ علمی شب کوتاه نکنیدچون کلسیم بیشتری توش هست حالاخودتم مطالعه کن بخاطرهمین میگن شب کوتاه نکنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاملا موافقم😁 صحیح میفرمایی

چون  درختی در صمیم سرد و بی ابر زمستانی بودم

هر چه برگم بود و بارم بود، ریخته بود

تا تو را دیدم، بهارم از در آمد

مرغ خوشخوان آشیان کرد بر دلم

از نسیمِ ابریشمنِ ساحر تو

آمد شاخ و برگ سبزم در بَرَم

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران

من اومدم خخخ یه چیز باحال دیگه اینکه شب قبل عروسی یه چیزی از خانواده عروس کش بری من مادر شوهرم یه دست سرویس میوه خوری برداشت اما بنده خدا اجازه گرفت آخرشم هدیش داد به خودم ولی خیلی جالب بود برام

واسه سلامتی آقا امام زمان و ظهورشون یه صلوات میفرستین؟  
2731
چیزهای زیادی هست  بی معنی ترینش رامادرشوهرم میگفت تاته غذات رابخورچیزی نمونه توبشقابت بچه ت ز ...

خخخخ مادر دوست من به دخترش میگفت علت اینکه بچت کلیش مشکل داره اینه که موقع بارداری ادرارتو زیاد نگه داشتی

کله قندو بالا سر عروس که میسابی نباید به هم بکوبیش چون کارشون به جدایی میکشه

واااااای چه چیزایی

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
2740
من اومدم خخخ یه چیز باحال دیگه اینکه شب قبل عروسی یه چیزی از خانواده عروس کش بری من مادر شوهرم یه دس ...

ما هم این رسم داریم باید یه چیزی از خونه عروس برداریم

خدایا شکرت به خاطر پسرای قند عسلم شکرت 

یه چیز دیگم میگن آینه دختر مجرد بشکنه تا 7 سال بختش بسته میشه یا با نخ مشکی صورتو بند نندازین بخت بسته میشه حالا من مجردی فرت فرت آینه میسکوندم

من اومدم خخخ یه چیز باحال دیگه اینکه شب قبل عروسی یه چیزی از خانواده عروس کش بری من مادر شوهرم یه دس ...

ما باید شب داماد سلام برداریم

یه صلوات برای رسیدن به حاجتم بفرستین 😊😊
من شنیدم ماقت بخاره قراره گوشت بخوری خیلی وقته دیگه دماقم نمیخاره😅

دماغتم فهمیده گرونیه 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
من متوجه نشدم

فنگ شویی سرچ کن ♥️

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
بالاسر نوزاد نشینید چشاش چپ میشه    

عزیزم این حرف پایه علمی داره، چون نوزاد از بالای سر میخاد نگاه کنه و ممکنه دچار انحراف چشم بشه

دین من انسانیت نیست                                             در دنیایی که انسان ها آدم می کشند!  
2706