2737
2734
عنوان

كدوم پزشك تو مشهد بچه رو سقط ميكنه

| مشاهده متن کامل بحث + 4916 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چه ربطی داره؟وقتی میدونه اگه حامله شد قراره سقط کنه از روشای پیشگیری استفاده کنه خیلی سخته؟اکی خب به ...

انكاري متوجه نشدين پارسال براي دختر دارشدن و بار دارشدن تحت نظر پزشك بودن و داروي هورموني استفاده ميكردن اما باردار نشدن و فكر ميكردن باردار نميشن  الانم اگر حال جسميشون خوب بود سفط نميكردن چون بيماري قند داره متوجه هستين.  مدام حالش بد ميشه از طرفي وقتي فهميد باردار نميشه عمل ابدو كرد  كه بازهم بخاطر قند بخيه هاش خيلي دير خوب شد  باز بگين فلان و بهمان . يه سوال بود اگر ميشناسين جواب بدين نميدونين علامه دهر نشين 

خانومی لطفا به سوالاتم جواب بده تا کمکتون کنم .دیابت خاهرتون برای بارداریش هست یا کلا دیابت داشته دی ...

شما از قند اطلاع داري؟

من اخر از استرس قند ميميرم

قند ناشتام از ٨٠تا ١٠٠متغيره

به ندرت بالا١٠٠ميشه

خطر داره به نظرت؟

2738
شما از قند اطلاع داري؟ من اخر از استرس قند ميميرم قند ناشتام از ٨٠تا ١٠٠متغيره به ندرت بالا١٠٠ميش ...

خیر،اگه قندت بالای ۱۱۵بیاد خطرناک باید پیش دکتر برید در،غیر،اینصورت شما لب مرزید باید رعایت کنید 😘

انكاري متوجه نشدين پارسال براي دختر دارشدن و بار دارشدن تحت نظر پزشك بودن و داروي هورموني استفاده مي ...

من اون جوابو در جواب اون خانوم گفتم نه خواهر شما.اگه منظورم شما بودین شمارو ریپلای میکردم

2706