2733
2739
عنوان

كدوم پزشك تو مشهد بچه رو سقط ميكنه

| مشاهده متن کامل بحث + 4878 بازدید | 55 پست
من اون جوابو در جواب اون خانوم گفتم نه خواهر شما.اگه منظورم شما بودین شمارو ریپلای میکردم

ايشون واقعا بچه ميخوام اونم دختر خيلي هم تلاش كردن اما نشد الان با فند بالا همش از حال ميرن

ب نظرم ناشتا رو گفت

گلم من برای ادمای معمولی گفتم تا صد مرز هست برای باردار ها خوب نیست ببخشید بارداریتون توی نظر نگرفتم حتما پیش دکتر برو نباید برای شما که بارداری از ۹۰بره بالاتر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نميدونم فك كنم دو باشه بازم مطمين نيستم.  يك سالو نيم پيش كه پيگير بارداري بودن حالشون بد ميشد ...

اها پس دیابتش دو هست ببین خانومی خاهرت اگه بره پیش دکتر حتما بهش میگه که بارعایت کردن دیابتش میاد پایین وشاید نزاره سقط بکنه اگه میخاد سقط کنه با قرص بدون دردسر بره پیش ی ماما ماماها معمولا براش انجام میدن اگه هزینشو داشته باشه اگرم نه خودش رو سه چهار روز روزی چهار پنج لیوان داروی گرم بخوره که بیفته به لک ولی در،این حین باید حواستون بهش باشه چون امکان افت قندخونش هست باید با دستگاه قندشو کنترل کنید علاعم افت قندخون عرق کردن و لرزش و کنترل صحبت هست ولی متاسفانه افزایش قند خون تا زمانی که به هفتصد هشتصد نرسه علاعم شدید خودش رو نشون نمیده توی علایم های اولیه تکرار ادرار و خشکی دهان و اب هست  تکرار میکنم حتما پیش ماما بره اگه پولش،رو نداره اینایی که گفتمو با دقت فراوان بکنه من همسرم دیابتی هست خودم ی سقط ناخاسته داشتم ک دکتر گفت کورتاڗ خودم دارو گیاهی انتخاب کردم 

2728
بعنی دکتر با این وضع بد بیمار شما چطور اجازه سقط نمیده؟ 

دكتر اول رگولار و ان پي اچ باهم ٢٨ واحد  صبح و شب يني جمعا ٥٦ واحد. الان بهش نوووميكس داده كه دوزش بيشتر كرده جمعا ٦٤ واحد ميزنه بعلاوه قرص گلي كلازيت  بهش گفته. با دارو كنترل كن. اما بچه اي كه تو ديابت مادر رشد كنه يه معلوليتي داره  اما پزشك موافقت نميكنه لطفا راهنمايي كنيد اگه پزشكي ميشناسيد 

[QUOTE=91566699] اسم كاملش و تخصصش رو ميگين ماما يا ماخصص؟[/QUOTE

دکتره. مجید هرمز زاده. تخصصش یادم نیست. میدونی من چن سال پیش ناخواسته باردار شدم شوهرم گیر داده بود سقط بشه آدرس این دکتر بهش داده بودن رفتم پیشش فرستاد سونو بعد گفت قلب بچه تشکیل شده ولی اگه میخوای سقط کنی هم قرص هست هم آمپول. من نرفتم برا سقط دیگه پشیمون شدیم. الان گاهی با ماشین که رد میشیم میبینم اسمشو وتابلوشو

2740
اها پس دیابتش دو هست ببین خانومی خاهرت اگه بره پیش دکتر حتما بهش میگه که بارعایت کردن دیابتش میاد پا ...

سلام عزیزم منظور از داروی گرم چیه !؟ مثلا چیا بخوریم من باردار نیستم ولی پریودیلم خیلی میوفته عقب وقت دکترم گرفتم ولی نمی‌دونم چی بخورم پریود شم میشه اگه میدونی راهنمایی کنی