2737
2734
عنوان

بچه ها شما از بچه هاتون نگهداری میکنید پول میگیرید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1622 بازدید | 132 پست
میدونم ک میگیره. خونشون بودم هی ب شوهرم میگفت حقوق این ماهم رو چرا دیر میدی اونم میگفت خب صبر کن. ک ...

هماهنگن با هم...وگرنه این چیزی نیست که بخوان به گوش تو بیارن...ضمنا خرجی با حقوق فرق داره...یه میلیونم نیست همین خرجی معمولیه...طرف جاریت نیست😀

خونه داری و بچه داری عشق و لذت میخواد 

چه ربطی به تحصیلات داره آخه که انقد میگی؟!!!

من ارشد یکی از بهترین دانشگاه های ایرانو دارم با کلی مقاله و درجه علمی ولی با جون و دل از بچم مراقبت میکنم و خونه داری میکنم دو ترمم بخاطر بچم مرخصی گرفتم که فدای سرش..

میشه واسه خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فکر خوبیه ولی بستگی به طرفیت شوهرت وطرز بیان خودت داره هم واست انگیزه میشه هم یه پولی پس انداز میکنی ...

اینافقط تونوشته هاست

هرجای پای حق وحقوق زن باشه انقدرمحوونادیده گرفته میشه که هیچکس حتی بهش فکرم نمیکنه چه برسه عمل کنه

مثلاتصورکن الان به شوهرت بگی پول شیری که به بچمون دادموبده....چقدربنظرش این حرف بدمیاد!

مگه پرستاره که پول میگیره

منم همه این کارو میکنم ولی شوهرم خودش ماهیانه یه پولی میریزه واسم ولی نه بابت نگهداری از بچم از اول میریخته

من شوهرم اونقد درامد نداره که ماهی یک تومن بده در حد خودش میده

میدونم ک میگیره. خونشون بودم هی ب شوهرم میگفت حقوق این ماهم رو چرا دیر میدی اونم میگفت خب صبر کن. ک ...

يه چيز ديگه هم هست شايد هي گفته پرستار بگيريم همسرش اعتماد نكرده گفته مسئله پولش نيست اينم گفته خب اگه مسئله پولش نيست بده به خودم نميخواد پرستار بگيريم😄

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس
2738

پول نميگيرم 

با عشق انجام ميدم 

پول بگيرى انگار كارگر خونه اى بنظرم خيلى هم بده 

و البته از نظر من اينكه ما كارهاى بچه و خونه رو انجام ميديم تا شوهر جان تشريف بياريد يه جوز تقسيم كاره، چون به هر حال هركسى احتياج داره كه محل زندگيش تميز باشه و غذا هم تهيه كنه و بخوره و بچه هم كه نياز به مواظبت داره، پس ما هم در درآمدى كه شوهرامون دارند به حق شريكيم 

زندگى شايد آن لبخندى ست كه دريغش كرديم...
منم میگیرم،کارام خیلییییی زیاده،دست تنهام،از همه دورم،خونمم برق میزنه،تعریف از خود نباشه ولی حتی ماد ...

من شوهرم با اینکه درآمدش خیلی بالاست خیلی دودوتا چهارتا داره

دقیقا کارت چیه تو طول روز؟

عزیزه دلم دوتا بچه ی دسته گل داری که خیییلی ها حسرت داشتن یه دونشو دارن بعد داری این حرفا رو میزنی

بیخیال توروخدا

بچه هاتن وظیفته تو بهشون نرسی تو بزرگشون نکنی کی کنه مگه پرستاری مگه بچه واسه خودت نیست که پول بگیری 

دلم گرفت بخدا اخه پول در قبال بزرگ کردن بچه هایی که از وجود توان؟؟!  

هماهنگن با هم...وگرنه این چیزی نیست که بخوان به گوش تو بیارن...ضمنا خرجی با حقوق فرق داره...یه میلیو ...

گل گفتی ...چقد حرص میخورم از اینجور ادمای ساده و زود باور متاسفانه خواهرمنم اینطوریه

خدایا من از تو راضی ام تو هم نادیده بگیر .