2733
2739
عنوان

بچه ها شما از بچه هاتون نگهداری میکنید پول میگیرید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1622 بازدید | 132 پست

اگر از لحاظ مالي مشكلي نداري بگو بيان ماهي چند دفعه خونه ات اين طوري شوهرت هم فكر نميكنه كه وظيفه اته كه اين كارهارو انجام بدي 

البته ميتوني پرستاري بگيري كه كارهاي خونه رو هم انجام بده

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه چه کاریه آخه 

شوهر بیچاره همه ی پولهاشو خرج ما میکنه دیگه! 

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
2728

سلام مادر برای نگهداری بچه اش پول نمی گیره ....مگه مامان شما پول گرفت ...البته از اونور همسرتون موظفه تمام نیازهای مادیتون رو تامین کنه تاجایی که بتونه 

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
عزیزم  جمله معروف رو همیشه به یاد داشته باشه  ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگی خودتون ...

خب حالا نظرتون راجع ب اینکه این همه فعالیت دارم چیه؟ آخه شوهرم شرایطش خوبه. میتونه بده. ولی میدونم بحثمون میشه بخام همچین پیشنهادی بهش بدم

منم میگیرم،کارام خیلییییی زیاده،دست تنهام،از همه دورم،خونمم برق میزنه،تعریف از خود نباشه ولی حتی مادرشوهرمم ازم همه جا تعریف میکنه،این شد ک تونستم تیغش بزنم،اخه پولشو خیلییی هدر میده،منم سریع سکه میگیرم،پس انداز میکنم،خودش خبر نداره،اصلا براش مهم نیست فقط هر ماه میزنه حسابم

ترجیح میدم ب همسرم بگم ؛ فلان مبلغ   رو هر ماه زحمت بکشن و ب حسابم واریز کنن  

تا اینکه این مدلی  در قبال نگهداری از بچه  پولی دریافت کنم ، حس بدی بهم دست میده 

بچه ندارم البته

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2740

نه 

من درآمدمم میذارم رو درآمد همسرم و با هم لذت میبریم 

اگه غذا میپزیم یا خونه رو مرتب میکنیم یا سفر میریم برای لذت دوتامونه وگرنه ارزشی نداره .. 

اسمش روشه زندگی مشترک 

شاید اونا طی کردن خانوم حقوق بگیره در مقابل خانه داری 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree

از نظر اسلام زن می‌تونه برای کار خونه و بچه شیر دادن و بارداری اینا پول بگیره از شوهرش، ولی همون مهریه را که حق زن است بخواهیم بگیریم کلی دردسر میشه و راحت نمیدن چه برسه به پول برای غذا پختن و ظرف شستن و بچه شیر دادن