2733
2734
عنوان

کسی از ترکیه هست اینجا؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1682 بازدید | 67 پست
پس من از یکی که اونجاست شنیدم که با سه هزار لیر خوب میشه زندگی کرد  الان ۱۵ ساله اونجاست

۳۰۰۰ واسه دو نفر معمولیه واسه س نفر اصلا خوب نیست

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۵۰۰۰ خوبه واسه س نفر ولی هزینه های درمانی و بیمه مثکه خیلی زیاده خونه میخرین دیگه حتما نه؟

نه اجاره فعلا 

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
پنج هزار خیلی کمه فقط اجاره خونه ۱۵۰۰ لیر هست بعلاوه حدود ۶۰۰ لیر هم برای هزینه اب برق و گاز  ب ...

اگه خونه واسه خودشون باشه ۵۰۰۰ خوبه معمولیه

2731
با چند میشه اونجا ی خونه کوچیک خرید؟

با ۴۰۰ میشه خونه خوب خرید

با ۷۰۰ اینطورا میتونی تو برجا طبقات بالا و مبله خونه بگیری

خونه اونجا ارزونتره ازینجا

با ۴۰۰ میشه خونه خوب خرید با ۷۰۰ اینطورا میتونی تو برجا طبقات بالا و مبله خونه بگیری خونه اونجا ار ...

400ب پول ما یا اونا؟

دخترمون فرشته ی خونمونه😍تیکر تولد یکسالگی عشق مامان❤
2740
با ۴۰۰ میشه خونه خوب خرید با ۷۰۰ اینطورا میتونی تو برجا طبقات بالا و مبله خونه بگیری خونه اونجا ار ...

شما ترکیه زندگی میکنید؟

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }

عزیزم مونده کدوم منطق خونه اجاره کنین اگه محله بیلیک دوز اجاره بکنین  تا نهصد و هزار لیر هم خونه هست ولی اگه مناطق دیگه باشه گرونتره اونجا هزینه ها خیلی بالاست هروز باید پنج لیر بدی یه باکس اب بخری البته حداقل میگم چون تابستون مصرف میره  بالا تو زمستون هم پول گاز از دویست لیر به بالا برای بیست هشت روز میاد 

عزیزم مونده کدوم منطق خونه اجاره کنین اگه محله بیلیک دوز اجاره نمیده تا نهصد و هزار لیر هم خونه هست ...

چقدر حقوق مناسب اونجا هست؟ 

برای چه مهارتهایی اونجا راحت کار پیدا میشه؟

باید ویزای کار داشته باشی تا حقوق خوب بدن وگرنه کارایی ک مهارت نمیخاد نهایت تا ۱۸۰۰ لیر میدن

کارای صنایع چوبی ارایشگری حسابداری اینا رو بورسن ولی کلا کار زیاد هست تو سایتاشونم نکاه کنی کار تخصصی و کارگری زیاد میخان ولی اکه ویزای کاری نداشته باشی زبانت تعریفی نباشه کارای ساده بت میدن