2733
2734
عنوان

کسی از ترکیه هست اینجا؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1682 بازدید | 67 پست
یکم بیشتر جمع میکردین خونه میخریدین وگرنه اجاره اذیتتون میکنه

اینا خونه دارم نمیخوام از دستش بدم چون موقعیت خیلی خوبی داره

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقابه ماهم پیشنهادشده اونجاخونه بخریم ولی خب یه ریسکه بزرگه.البته اگه ازجای مطمئن خریدوفروش خونه ...

اگه قصد رفتن باشه خونه خریدن خوبه

وگرنه اونجا مث اینجا نیست ک هر لحظه ثیمت بالا پایین شه

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
2728
اگه قصد رفتن باشه خونه خریدن خوبه وگرنه اونجا مث اینجا نیست ک هر لحظه ثیمت بالا پایین شه

میتونید مدرسه دو زبانه ترکی_ انگلیسی شهریشو برام سرچ کنید

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }

اگه اونجا بریم میشه بعد یه مدت که شوهرم  کار بهتر گیر آورد از کار قبلی استعفا بده یا تا زمانی که قرار داد داره باید تو اون کار بمونه؟

اگه قصد رفتن باشه خونه خریدن خوبه وگرنه اونجا مث اینجا نیست ک هر لحظه ثیمت بالا پایین شه

رفتن درحدهمون مسافرت کوتاه مدت فعلا.ولی گفتن چون پاس اونجارومیگیری یه امتیازخوب واست میشه.بعدهم اگه خواستی برای همیشه بری که خیلی راحت میری

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
2740