2733
2739
عنوان

کسی از ترکیه هست اینجا؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1682 بازدید | 67 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره دوست دارم برم سر کار ولی ترکی صفرم

عزیزم حتما زبان یاد بگیر و حتما از اونجایی که کار بهتون پیشنهاد شده مطمئن بشین که ویزای کار به همسرتون بدن تا از اون طریق شما بتونین کیمیلیک بگیرین تا سرسه ماه از اونجا دیپورت نشین

2731
مشکلی نداره یک ماه موندین در حد راه انداختن کارت میفهمی کارگری ساده بسته بندی اینا زبان نمیخاد

چقدر حقوقش برای کارخونه های بسته بندی اینا؟

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
2740
۲۰۰ تومن نقد هم داریم اونجا وامی چیزی نمیدن خونه بخریم؟

یکم بیشتر جمع میکردین خونه میخریدین وگرنه اجاره اذیتتون میکنه

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
عزیزم حتما زبان یاد بگیر و حتما از اونجایی که کار بهتون پیشنهاد شده مطمئن بشین که ویزای کار به همسرت ...

شمااستانبول هستین؟؟؟

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
۱۴۰۰ تا ۱۸۰۰ لیر ماهانه ۴ روز مرخصی

مرخصی در سال یا ماهانه ۴ روز؟ ساعت کاریش چند ساعت ؟ 

شنبه و یکشنبه هم تعطیل یا باید رفت سرکار؟

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
مرخصی در سال یا ماهانه ۴ روز؟ ساعت کاریش چند ساعت ؟  شنبه و یکشنبه هم تعطیل یا باید رفت سرکار؟

ماهانه همون هفته یبار ک میشه در ماه ۴ روز البته تقریبی هست بستگی ب ساعات کاری داره

مث ایرانم نیست واقعا باید کار کنی از صب تا بعد از ظهر ناهارم میدن

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
۲۰۰ تومن نقد هم داریم اونجا وامی چیزی نمیدن خونه بخریم؟

ونجا باید ویزای اقامت داشته باشین تا بتونین وام بگیرین اونم شرایط خاص داره ولی فکر نکنم چون باید دوتا کفیل ترک داشته باشین که حسابش فوق العاده باشه

ما هم دلمون میخاست بریم خونه بخریم ولی واقعا دل و جرات میخاد میترسیم خیلی

اتفاقابه ماهم پیشنهادشده اونجاخونه بخریم ولی خب یه ریسکه بزرگه.البته اگه ازجای مطمئن خریدوفروش خونه روانجام بدی جای نگرانی نداره

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤