2737
2739
عنوان

با 20میلیون تومن چیکارکنم ارزشش حفظ بشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 967 بازدید | 98 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون 50 تومن طلا رو بابام داده شوهرم خبر نداره

ب هیچ عنوان پیش شوهرت رو نکن این هارو گلم هرکاری میکنی دور از چشمش بکن.بزار ی پس انداز مطمئن داشته باشی چون شوهرت قابل اعتماد نیست 

امروز ۱۶ دی ماهِ سال نود و نه هجری شمسیه، فصل بد خاکستری تموم شده و بهارِ افتابیِ آرزوهایِ بلند پرواز تو راهه❤🌹🍀...من خیلی خوشحال تر از روزا و سال های قبلم چون فهمیدم هیچ چیز و هیچ کس و هیچ موقعیتی بدِ مطلق نیست، زندگی لحظه به لحظش درسه!خدای مهربونم بلند پرواز چشم امیدش به توئه😍من اون پنجره رو رو به منظره دشت های سرسبز باز میکنم💖💪امروز ۱۶دی ماه هزار و چهارصدِ من تو مسیری هستم که باید باشم هنوز اول راهم اما تو راه درستی قدم گذاشتم.روزهای سختی رو پشت سر گذاشتم که میگفتم مگه بدتر از اینم میشه؟ اما من از همشون عبور کردم و رو خودم تمرکز کردم.خدای خوبم من همیشه بودنت و حس کردم ازت ممنونم که کمکم میکنی باتمام وجود سپاس گذارم❤همه چیز بهتر و بهتر میشه و من میرسم به ارزوم.از این عشق و اشتیاق دنیایی میسازم به وسعت قلبم🌱❤من دوباره جوانه زدم...و این شروع سبز شدنه...دوستت دارم بلندپرواز
اخه احساس كردم ميخواد زندگي كنه وگرنه طلاق ميمرفت خب گفتن ده ساله انگار😐

واقعااااا خیلی دوستم داره . خیلی برام ارزش قایله.

منتها انقدرررر تواین ده سال بدهی و قسط بانک داشته واقعا نداشت خرجم کنه.منتها بنظرمن دیگه اینجوری عادتش شده.ناراحت اینم چطور واسه ننه خاهرت واسه هررررچیزی داشتی بمن ک میرسید نداشتی؟

وگرنه در کل خوبیم تنها مشکل بچه س.که من چون شوهرم خرج هیچی رو نمیده نمیخام خرج ای وی اف خودم بدم.

البته اگه ای وی اف 100درصد جواب میدادخودم میدادم پولشو.ولی اونم درصدموفقیتش کمه

2731
پ بااین وضعش چطوری پول ازش گرفتی طلا خریدی؟ازکجا پول اوردی؟

طلاهامو باباومامانم بهم دادن .

وماهانه پولی ک بهم میدادن رو لباس میخریدم و کمک خرج خوردوخوراک بودم

دویست و خورده ای. خودم ده تومن گذاشتم

چند درصد سود میده

من اینده گذاشت20 درصد

مریم از قائم شهر بیاد بهم پیام بده.زن سابق شوهرمومیگم.مرسی.......    😉😉😉😉😉😉                                  .حالا خوب شد . 😐😐😐🤕😷😷😷😷😷
2738
میگم ک مثلا ی خونه بگیری ۱۱۰ اینا بعدش ۷۰ و میدی ۴۰ هم میدی رهن مستاجر بشینه 

نه بابا خونه 100تومنی اصلا وجودنداره.باشه هم انقدخودش و منطقه ش داغونه رهنش میشه 10 تومن

واقعااااا خیلی دوستم داره . خیلی برام ارزش قایله. منتها انقدرررر تواین ده سال بدهی و قسط بانک داشته ...

پس دست نگه دار خودش پولشو بده

مریم از قائم شهر بیاد بهم پیام بده.زن سابق شوهرمومیگم.مرسی.......    😉😉😉😉😉😉                                  .حالا خوب شد . 😐😐😐🤕😷😷😷😷😷
شوهر منم دعوامون میشه منو میندازه بیرون، اینقدر که هاره

شوهر من اگه دعوا کنیم البته کم پیش میاد،

درو قفل میکنه که یه موقع بیرون نرم میگه نمیخام از دستت بدم. 

به نطرم از اول باید کاری کرد که مرد ازینکه زنش بزاره بره ترس داشته باشه و اگه بیرونتون کرد خیلی زود برنگردین تا عادی بشه واسش، بگو حالا که منو بیرون کردی هیچوقت بر نمیگردم بزارین یکم بترسن

شوهر من اگه دعوا کنیم البته کم پیش میاد، درو قفل میکنه که یه موقع بیرون نرم میگه نمیخام از دستت بدم ...

نه بابا اونقدر هاره که نگو، سه چهار ماه قبل ساعت 2 نصفه شب از خونه بیرونم کرد

مادرم و پدرم ، بگید چطوری صداتون کنم که برگردید واقعا بهتون نیاز دارم!
شوهر منم دعوامون میشه منو میندازه بیرون، اینقدر که هاره

سرچی اخه؟؟؟

شوهرمن سر هیییچی واقعا ها

کلا از روی عصبانیت میگه منطوری نداره.

ولی من دلم کلا ازش کنده میشه اون مواقع

2706