2737
2734
عنوان

با 20میلیون تومن چیکارکنم ارزشش حفظ بشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 967 بازدید | 98 پست
چ جالب ک ۵۰ملیون طلا داریو همسرت نمیدونه . چ زندگیه ازهم جدایی دارید

اخه فکر کن توی 10سال حتی 1مانتو برام نخریده.

واینکه تاحالا بغیر لز خرج خونه کم کم 20 تومن دستی بهش دادم.حتی ازاون پول برای خودم خرج نکرده نه خوردوخوراک خوب نه لباس نه تفریح.حتی یه میوه بخریم میگه زنگ بزنم مامانم اینا بیان بخوریم

حای یادش نمیادمنم تواین خونه پول اوردم.

تو10سال 1بارم از شهر بیرون نرفتیم.درحالیکه وضعش خوبه 

به نظرت اصلا چه مفهموم داره ادم از همچین مردی باردار بشه اونم از جیب خودش اینجور مردا باید خرج کنن ...

اخه احساس كردم ميخواد زندگي كنه وگرنه طلاق ميمرفت خب

گفتن ده ساله انگار😐

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه فکر کن توی 10سال حتی 1مانتو برام نخریده. واینکه تاحالا بغیر لز خرج خونه کم کم 20 تومن دستی بهش ...

پ بااین وضعش چطوری پول ازش گرفتی طلا خریدی؟ازکجا پول اوردی؟

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر اومدن شازده پسرمون🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبانفهمیدم که شدی یه تیکهازوجودم👼
2731
اخه فکر کن توی 10سال حتی 1مانتو برام نخریده. واینکه تاحالا بغیر لز خرج خونه کم کم 20 تومن دستی بهش ...

خاک تو سرش کنن چجوری دلت اومد پول بدی دستش من بودم بدبختش میکردم مرتیکه خسیس عقده ای رو ، دیگه پول ندی بشا وگرنه خودمو میکشم😭

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 
خانومی طلاهارو با پولتو چرا نمیری خونه بخری .؟؟؟ هرچی هم‌کم آوردی بده مستاجر بشینه تا پولت جمع بشه

پولم بااین وامی ک میخام بگیرم میشه 70

مگه به 70 خونه میدن؟!!!!

بانک پارسیان حساب لوتوس باز کنی و سرمایه گذاری کنی، سودش روز شماره و هر 100هزار تومن یک واحد حساب میشه و شما میت. نی 20 واحد بگیری و ماهیانه فک کنم حدود 500 تومن سود میاد تو کارتت 

2740
پولم بااین وامی ک میخام بگیرم میشه 70 مگه به 70 خونه میدن؟!!!!

اهل کجایی

مریم از قائم شهر بیاد بهم پیام بده.زن سابق شوهرمومیگم.مرسی.......    😉😉😉😉😉😉                                  .حالا خوب شد . 😐😐😐🤕😷😷😷😷😷
انقدررررر منت میزاره که ادم میاره هرچی داده پرت میکنه توصورتش. عوضش تااااابتونه واسه ننش و خاهرای ع ...

توام تا میتونی ولخرجی کن و از مواد غذایی خونه تا مجبور بشه اینارو بخره و پولی واسش نمونه که بده به خواهر مادرش . یه فامیل ما داشتیم با این روش آدم شد

نگهدار شايد برا آي وي اف اينا لازمت شد با اين اوصاف از شوهرت بعيده خرج دكترم بكنه البته اگه بچه مي ...

از دکترو بچه هم خسته شدم خیییلی رفتم

اندازه پول خونه رو دادم دکتر.

شوهرم تنهاچیزی که پرو پیمون بدام خرج کنه همین دکتره.

البته اونم چون تامرحله ای وی اف رفتیم وپول ای وی اف نداشتیم نرفتیم.

من دوست ندارم پولشو خودم بدم

چون شوهرم قدرنشناسه

بانک پارسیان حساب لوتوس باز کنی و سرمایه گذاری کنی، سودش روز شماره و هر 100هزار تومن یک واحد حساب می ...

جدی میگی ؟؟؟؟؟ یعنی با ۱۰ ملیون چقد میده ؟؟

بهترین زندگیه دنیا میشه زندگیم 🧚‍♀️
2706