2733
2734

سلام دوستان

حدود50میلیون طلا دارم که همسرم نمیدونه و پدرمادرم بهم دادن

الان 20میلیون وام گرفتم.

بشدت به پول نیازداریم که پول پیش خرید یه اپارتمان کوچیکوجورکنیم.

ولی من 10سال تمام هررررچی پول اومده دستم دادم به شوهرم

واون هییییچوقت منوخریدنبرده هیچی نخریده حتی برای میوها حسرت ب دل می موندم خییییلی خسیسه

بدتراینکه دایما تودعواهامون بیرونم کرده و گفته تمام این زندگی رو من کارکردم پول اوردم توهیچ حقی نداری.درحالی ک من بابام بهم حقوق میداد.

حالا هم مطمینم اگه پول بدم بهش هیچوقت ازم تشکرنخاهدکرد به کنار

بلکه بازم دعواکنیم بازم بیرونم خاهدکرد وهیچی به چشمش نخاهداومداومد.کلا خییییلی پول دوسته و منکرپول گرفتن ازمن میشه.

ازطرفی منم دلم میخادخونه داربشم.

ولی نکته مهم اینجاست ک من بچه دارشایدنشم.

وکم کم داره داستان میشه برام.

اگه بچه داشتیم اصلا نیازب فکرنبود میزاشتم روپول پیش خرید اپارتمان.

ولی الان ازاینده م مطمین نیستم

چیکارکنم بنظرتون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم از من میشنوی برو واسه خودت ی خونه جدا بخر بهش نگو اگ میتونی پول و طلارو روبزاری رو هم

مگ دیوونه ای واسه همچین شوهری هزینه کنی من باشم ی هزاری هم نمیدم

بهترین زندگیه دنیا میشه زندگیم 🧚‍♀️

با توجه به اخلاق شوهرتون به نظرم سرمایه تو حفظ کن و از دستش نده .با پولت هم سکه بخر .بذار خودش خونه بخره وقتی آدم قدر شناسی نیست .

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...
2738

چه شوهرِ بی رحمی 😔 آخه اون زندگیه تو هم هست چرا بیرونت میکنه آخه. عزیزم طلا بخر. من جای تو بودم دیگه هیچ پولی به شوهرم نمیدادم

مواظبِ حرف هایتان باشید، حرف ها گاهی از زباله های هسته ای هم خطر ناک ترند، بعضی هایشان را در هیچ جایِ این کره خاکی نمی توان چال کرد...

انقدر کنسه که بعداز 10سال مجبورشدم برم سرکار که از بابام عین گدا پول نگیرم

البته خودش به زور میدادا میدونست اخلاق شوهرمو

ولی من غرورم اجازه نمیداداز بابام بگیرم احساس گناه داشنم

سکه بخر 

طلاهات هم بزار بانک یا یه گاو صندوق بگیر بزار خونه پدر مادرت.

خدا نکرده یهو یا شوهرت پیدا میکنه یا یکی ازت میدزده داغش ب دلت میمونه 

یه صلوات مهمون میکنید تا آرامش به زندگیه یکی از عزیزانم برگرده و زندگیش با همسرش آروم و خوش بشه.مادر بزرگم شفا پیدا کنه و خونمون زود با قیمت خوب فروش بره بتونم کاری که میخوام رو شروع کنم و بهترینسود و منفعت عالی کسب کنم.
2706