2733
2739
عنوان

طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 257 بازدید | 25 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی جالبه اکثرا تو این تایپیک از گذشت صحبت می کنید اما من به دفعات دیدم که اولین راهکار به تایپیک های اختلاف زن و شوهر یا خانواده ها گفتن کلمه طلاق

حتی به شوخی میگن به نظدم تو ناخوداگاه استارتر که زندگیش پر از مشکل تاثیر میذاره

نمیذاره؟

2728
ببخشید من جواب میدم چون هم عقیده اون خانومم  اگه ب این خانم بی توجه باشه ایشون افسرده میشن و ر ...

بله درسته 

البته بستگی به مادر هم داره خیلی از مادر ها تظاهر به شادی میکنن 

درصورتی افسرده و ناامیدن

خیلی جالبه اکثرا تو این تایپیک از گذشت صحبت می کنید اما من به دفعات دیدم که اولین راهکار به تایپیک ه ...

به نظر من اینجا راه حل خواستن واسه مشکلات شخصی و زناشویی کاملا اشتباهه 

اینجا فقط واسه درد و دله 

خیلی جالبه اکثرا تو این تایپیک از گذشت صحبت می کنید اما من به دفعات دیدم که اولین راهکار به تایپیک ه ...

چون همه ما تو زندگی خودمون در کنار بدی ها خوبیهای همسرمونم میبینیم ولی تو یه تاپیک نهایتا ده خطی فقط از بدی ها گفته میشه و ما یه تصویر سیاه و غیرقابل تحمل از یه زندگی رو می بینیم، بعضی کاربرای زرنگ معمولا میگن حالا یه خورده از خوبیهای شوهرتم بگو یا یه خورده اشتباهات خودتم بگو، اون وقت نظر بقیه هم متعادل تر میشه

2740
بیایید بررسی کنید چیکار کنیم مثلا شوهر اگه نااهل و این خط قرمزو رد کرد آدم کنیم... یا چه کنیم وارد ا ...

هركاري از دستت بر مياد انجام بده...همه راه هارو امتحان كن 

بعدش خودت به نقطه اي ميرسي كه ديگه نميتوني تحمل كني و گذشت.....😔

وقتی قرار باشه جدایی اتفاق بیافته اون اتفاق میافته فقط بهانه هاش برای هر کسی فرق میکنه

(آقا هستم ) مهربان باشیم، ببخشیم و لبخند بزنیم ... حس خوب قدم زدن در طبیعت رو از دست ندین (بخصوص کوهنوردی)، موسیقی خوب گوش کنین و به کسانیکه دوستشون دارین زنگ بزنین ... در تاریکترین لحظه های زندگی و در عمیق ترین شرایط سخت، اما خدا همیشه هست