2410
2553
عنوان

طلاق

257 بازدید | 25 پست

اگر چه اتفاقی در زندگیتون بیافته یا چه رفتار و حرکتی از همسرتون ببینید غیر قابل بخشایش براتون و طلاق میگیرید؟

من به نظرم کتک زدن از همه بدتر (اصلا نمیشه تحمل کرد)

(اگه اقایی در سایت هست  هم جواب بده لطفا )

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

زندگی ثابت کرده اصلا بهش فکر نکن و قضاوت از قبل هم نکن.... 

چون شاید خدایی نکرده تو اون موقعیت هم بیافتی و گذشت کنی.... 

پس بهش فکر نکن... هر چه پیش آید خوش آید ما که خندان میرویم

2720
یه سری خط قرمزا هست رد میشن دلت میشکنه اما بخاطر ی چیزایی باز میگذری و ادامه میدی

دقیقا

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 

گاهی وقتا کاری به رفتار شوهر نداره ، یه زن وقتی در خودش یه چیزایی ببینه ممکنه طلاق بگیره، مثلا بعضی وقتا خانوم ها بعد از یه مراسم یا یه بیماری یا یه فقدان یا کسب یه آگاهی یا یه منفعت و موفقیت دیگه نمیتونند زندگی با شوهرشونو تحمل کنند و جدا میشن در حالی که تا قبل از اون تحمل میکردن و به فکر طلاق هم نبودن

2714
هیچی تا جایی که رفتارش به بچه هام آسیب نزنه و تو اخلاقشون و روحیشون تاثیر نزاره جدا نمیشم

یعنی اگه همسرت رفتارش با بچه ها عالی باشه و از هرنظر تامینشون کنه ولی به تو توجهی نداشته باشه نه مالی و روحی برات مهم نیست؟

کلا خودتو از معادله زندگیت خط میزنی؟

بیایید بررسی کنید چیکار کنیم مثلا شوهر اگه نااهل و این خط قرمزو رد کرد آدم کنیم... یا چه کنیم وارد این خط قرمز ها نشن.... زود طلاق رو بفکرش نریم.... از اسم طلاق وحشت دارم خدایی 

وقتی حس کنم دیگه دوستم نداره براش مهم نیستم ونمیخاد کنارش باشم...

خیانت کنه میفهمم دیگه دوستم نداره وگرنه هیچکس به چشمش نمیومد... میفهمم دیگه با من حس خوبی نداره...

کتک بزنه میفهمم دیگه دوستم نداره اگه داشت دلش نمیومد عشقش درد بکشه امنیت من براش مهم بود...

معتاد بشه میفهمم دوستم نداره وگرنه اینده و ارامش  براش مهم بود... کسی که به خودش رحم نکنه بمن هم رحم نخواهد کرد...

البته حتما قبلش تلاشمو میکنم که دوستم داشته باشه اما اگه نخواست منم چون دوسش دارم اذیتش نمیکنم  اویزون نمیشم وخودم میرم...

کسی که بخواد کاری رو انجام بده راهش رو پیدا میکنه وکسی هم که نخواد بهانه اش رو...
یعنی اگه همسرت رفتارش با بچه ها عالی باشه و از هرنظر تامینشون کنه ولی به تو توجهی نداشته باشه نه مال ...

ببخشید من جواب میدم چون هم عقیده اون خانومم 

اگه ب این خانم بی توجه باشه ایشون افسرده میشن و روی  رفتارشون با بچه ها و روان بچه ها موثره 

بیایید بررسی کنید چیکار کنیم مثلا شوهر اگه نااهل و این خط قرمزو رد کرد آدم کنیم... یا چه کنیم وارد ا ...

قدم اول اینه خودشون هم بخان ک برگردن به زندگی  ...

کسی که بخواد کاری رو انجام بده راهش رو پیدا میکنه وکسی هم که نخواد بهانه اش رو...
2706