2733
2739
عنوان

بنظرتون ارزششو داره

310 بازدید | 35 پست

بنظرتون ارزش داره درسمو بخونم تلاش کنم نظر بدین

ب قومی مبتلا شدیم که فکر میکنند                              خدا جز انها کس دیگر را هدایت نکرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگه واقعاااا تلاش کنی اره  اگه فقط به امید مدرک بری نری بهتره

ن میخوام اینده داشته باشم میخوام راهی واسه زندگیم پیدا کنم 

ب قومی مبتلا شدیم که فکر میکنند                              خدا جز انها کس دیگر را هدایت نکرده
2740

نه والا بنطر من ارزششو نداره

بجاش یه تخصص یاد بگیر که بتوتی باهاش کار کنی

مت دوتا رشته خوندم مثل چی پشیمونم

الان میگم کاش حتی شیرینی پزی یاد میگرفتم از اول الان واسه خودم شیرینی فروشی داشتم اقلا

نطرمنه این

البته واسه مهاجرت بعضی رشته ها بدردت میخوره

اما اگه قصد مهاحرت داری نخون

تا عشق آمد دردم آسان شد، خدارا شکر؛؛ مادر شدم او پاره جان شد خدارا شکر؛؛ سنگ صبورم، نور چشمم ، میوه قلبم؛؛ شب را ورق زد ماه تابان شد خدارا شکر......
نه والا بنطر من ارزششو نداره بجاش یه تخصص یاد بگیر که بتوتی باهاش کار کنی مت دوتا رشته خوندم مثل چ ...

اگه قصد مهاجرت نداری

تا عشق آمد دردم آسان شد، خدارا شکر؛؛ مادر شدم او پاره جان شد خدارا شکر؛؛ سنگ صبورم، نور چشمم ، میوه قلبم؛؛ شب را ورق زد ماه تابان شد خدارا شکر......

کسب علم همیشه خوبه اگ کارکنی ک یک خانوم مستقل و اجتماعی میشی وحتی اگ کارنکنی یک مادر،همسرتحصیل کرده ایی😍

امشب صدای تیشه ازبیستون نیامد😞شاید به خواب شیرین فرهادرفته باشد😍
نه والا بنطر من ارزششو نداره بجاش یه تخصص یاد بگیر که بتوتی باهاش کار کنی مت دوتا رشته خوندم مثل چ ...

چ رشتهایی خوبه درامد داره واسه ایندت ارزش تلاششو داره

2706