2733
2734
عنوان

چیکار کنم😐🤦‍♀️؟

121 بازدید | 16 پست

همسرمم ۳ روزه یکم سرگیجه داره من نوبت دکتر گرفتم نمیاد بریم😐 با اینکه خودش پزشکه میگ ن چیزیم نیس بخاطر فشار کاریه ولی من خیلی نگرانشم🥲 حاضرم همه مریضی ها برای من باشه ولی اون سالم باشه😭

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ببخشید مزاحم شدم

من امسال سال دوازدهم تقریبا از تیر شروع کردم خوندن ازون ثبت نام کردم ولی اسفند و فروردین جا زدم شاگرد خوبیم همه ازم انتظار دارن رفتم کنکور اردیبهشت دادم ولی جوری نبود ک مطلوبی باشه لین دوماه یکوب بخونم بنظرتون حقوق باهنر کرمان میتونم بیارم

رتبه حدود ۱۷۰۰ ۲۰۰۰ میخواد

معدل ۱۹ درصدام حدود ۵۰ باشن؟

خیلی ناامیدم عزت نفس ندارم هعی میگم وقت کمه

2742

بگو حداقل یه آزمایش خون بده،سرگیجه علل مختلفی داره شاید اوره یا کراتین بالا باشه،علل گوارشی،سنگ صفرا که الان خیلی شایعه،مشکلات گوش

مجبورش کن شوهر منم یه مدت سرگیجه داشت به زور بردیمش آزمایش 

ز گیتی دو کس را سپاس...یکی حق شناس و یکی حد شناس :) 🍃🌸
ببخشید مزاحم شدم من امسال سال دوازدهم تقریبا از تیر شروع کردم خوندن ازون ثبت نام کردم ولی اسفند و ف ...

خب پایه خوبی داری فکر میکنم و این کارو برات اسون تر میکنه بله چرا نتونی؟ شما صدت رو بذار مطمئناا میشه❤️

بعد اینکه شما از رشته حقوق راضی هستین؟ وارد بازار کار شدین یا نه؟ من خیلی علاقه دارم ولی از تنشش م ...

بله من راضیم و خب من خیلی علاقه داشتم و بله الان کار میکنم❤️ کلا از بین هم دانشگاهی هام کسی بیکار نیست

2740
اره پایم خوبه عزت نفس ندارم انشالله❤️🥲

میاری گلم من خودم اون سال ک  کنکور داشتم میگفتم من باید حقوق تهران بیارم و شد❤️ به چیزای مثبت فک کن تا بشه

عزیزمم رتبتون چند شد روزی چقدر میخوندین؟

یادم نیست دقیق شو احه کنکور ما با شما فرق داشت ولی ۲۳۸ شد فکر کنم من از مهر تا تیر روزی ۸ ساعت پیوسته میخوندم

یادم نیست دقیق شو احه کنکور ما با شما فرق داشت ولی ۲۳۸ شد فکر کنم من از مهر تا تیر روزی ۸ ساعت پیوست ...

عزیزمم

عالی شدین منم خوندم از مهر ولی دوماه ول کردم ایشالا ک بیارم از مروز صد خودمو میزارم

عزیزمم عالی شدین منم خوندم از مهر ولی دوماه ول کردم ایشالا ک بیارم از مروز صد خودمو میزارم

ایشالا میاری گلم❤️💜 هدفت را بذار برای دانشگاه های تاپ قبول بشی

2706