2737
2739

تا تکون میخورم میگه نهههه ناراحت میشن تا ده دیقه دیرمیکنم زود بااااش مامانم منتظره زشته تاحالا هیچوقت نگفته به اونازنم ناراحت میشه خیلی دلم پره ازش واقعاچرامنوگرفته وقتی اونارو میخواد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ما هم هفته ای دوبار میریم خونخ مادرشوهدم اون دفه پشت تلفن مامانش حال منو پرسید بعد ک قطع کرد شوهدم میاد میگ ب مامانم سلام برسون وقتی دارم تلفنی باهاش حرف میزنم اون بدش میاد اگ سلام نرسونی 

ینی فقط همینو نشنیده بودم تاحالا 

برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰

یعنی چن شب پیش بهش گفتم برو بازیگر شو از بس نقش پسر خوبه رو تو خونواده ات بازی میکنی...ی ذره میدون خالی کن برا بقیه😂

"تو"تنها دعای قشنگ منی،مبادا کسی از خدا ،بی خبر برای خودش آرزویت کند.
2738

ایشون نباید ازدواج میکرده ..حالا هم که کرده اولویت زندگیشون باید شما باشی ...تازه ایشونم بلد نیست توقع میره خانوادش حالیشون باشه و جلوشو بگیرن ...روزی 100 نوبت بهش بگید اولویت من تویی و اولویت تو باید من باشم ..

وووای میخواستم همین عنوانوتاپیک بزنم من طبقه بالای مادرشوهرمم خسته شدم دیه شوهرم بیشتروقتایی که خونه هست روبااونامیگذرونه تامن...بچمم تانصف شب یکم گریه میکنه خواهرشوهرم هی میادصدامیزنه منوکه بچه روبده من نگه دارم دیشب دودفعه صدام زداینقدرکه عصبانی شدم بچموفوش دادم رفت پایین به همه گفت فرداشبم افطاری دارن همشون رفتن خونه جاریم بجزمن معلوم نیس چقدغیبتمومیکننوچیامیگن که اززیرکاردررفتم نیومدم یاچی...

درتاریخ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍
یعنی چن شب پیش بهش گفتم برو بازیگر شو از بس نقش پسر خوبه رو تو خونواده ات بازی میکنی...ی ذره میدون خ ...

دقیقا آنقد میبینم اطرافم واسه خانماشون ارزش قائلن اونوقت شوهر من قصابی محله رو به من ترجیح میده واسه بعدعروسیم بیشتر میترسم