2737
2739
اخه دیده با چشما و گوشاش که چقدر بهم توهینو بی احترامی میکنن واسه همین طرف منه اولا توی عقد میگفتم ب ...

خوشبحالت شوهرت پشتته قدرشوبدون

درتاریخ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍
خوبه خدا برات خواسته و خودش ذات پلید خودشو نشون داده

اره اخه خیییلی اذیتم میکرد مثل کوزت ازم کار میکشید منم که نازنازی یدونه دختر که خونه بابام ظرفم نمیشستم ...پدرمو در میاورد ولی شوهرم دستو پاشونو جمع کرد....ولی خدارو هزارررر مرتبه شکر الان خیلی عالی شده...الان میگه دلم برا خودت تنگ شده بیا ببینمت بچه هارم نیاوردی نیار خودت بیا مادر جان ببینمت....ولی تو دلم مونده نمیتونم دوسش داشته باشم نمدونم چرا اما تا زمانیکه احتراممو دارن احترام میذارم همین که بهم بی احترامی کنن هم من هم شوهرم جلوشون وایمیستیم یبارم بهشون گفتم دوره ی خواهر شوهر مادر شوهر و بزرگتر گذشته الان دوره ی احترامه احترام بزارین احترام میبینین...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره اخه خیییلی اذیتم میکرد مثل کوزت ازم کار میکشید منم که نازنازی یدونه دختر که خونه بابام ظرفم نمیش ...

آفرین خوب حرفی زدی، منم همش از ترس اینکه اختلاف پیش بیاد جواب نمیدادم، یه ۳-۲ سال که گذشت دیدم نه اینطوری نمیشه، به روش خودش جواب میدم، حالا که جواب میدم دیگه کمتر به پر و پا می پیچه، شوهرمم همش میگفت احترام بزرگتر احترام بزرگتر، منم هی در جوابش گفتم بزرگتر خودش باید احترامشو دست خودش نگه داره

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2731
آفرین خوب حرفی زدی، منم همش از ترس اینکه اختلاف پیش بیاد جواب نمیدادم، یه ۳-۲ سال که گذشت دیدم نه ای ...

والا بخدا ..افرین خوب کردی.این مردا میدونن خانوادشون هیچ ببخشید پوخی نیستن الکی گندشون میکنن...اونوقت به خانواده ما راحت با رفتارشون بی احترامی میکنن