2733
2739
عنوان

اعتراض نامه به مسوول نی نی سایت بیایین زیرش امضا بزنین😀

| مشاهده متن کامل بحث + 28726 بازدید | 2672 پست

@خیارسبز    

@خیار_چنبر    

@خیارک    

@خیارشور2164    

@😋خیارشور😋2161    

هیچ چیز مانند رفتار افراد یک جامعه با کودکان ،شرافت آن جامعه را نشان نمیدهد . (نلسون ماندلا)                          جالبه بدونید بچه های مردم هم شامل این قانون میشن!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پرو نشو دیگه🤣🤣

😒😒😒😒

ني ني يار ٥ هم عادت كرده به وجود من ايييييش برو اونور تو

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728

بچه ها من موافقم شدید

همین یکی که ما حذف می کنیم خودتون بتونین پاک کنین

و مدام دارم به فنی و مدیریت میگم

امیدوارم قبول کنن من این تاپیک رو همون موقع فرستادم براشون

فردا هم مدام تاپیک بزنین و اینجا رو بالا نگه دارین

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
بگو ماشینت چیه تا میزان بزرگی کله اش رو بگم😂😂

پراید هج بک 😂😂😂اووف چه لاکشررری

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
2740
بچه ها من موافقم شدید همین یکی که ما حذف می کنیم خودتون بتونین پاک کنین و مدام دارم به فنی و مدیری ...

😍😍😍😍😁❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
بچه ها من موافقم شدید همین یکی که ما حذف می کنیم خودتون بتونین پاک کنین و مدام دارم به فنی و مدیری ...

ایول ایوله ایول نینی یار پنج یله ایول😂😂😂😂

شعر دبگه ای به ذهنم نرسید مسخره نکنید😂😂😂🙈🙈🙈🙈

I am a queen because I have a cute mad king
@دمپایی_ابری     @دمپایی_بالدار     @لنگ_دمپایی     @دمپایی ...

این خدایش افتضاحههه🤣

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞

@اردک_زشت    

@جوجهاردک    

@جوجهاردکزشتت    

@جوجه_اردک_خوشکل    

@جوجه_اردک3    

هیچ چیز مانند رفتار افراد یک جامعه با کودکان ،شرافت آن جامعه را نشان نمیدهد . (نلسون ماندلا)                          جالبه بدونید بچه های مردم هم شامل این قانون میشن!

خداییی عالیییین شما

مرسیییییییی😘😘😘😘😘😘😘

🌺�بروبچ انرژی 🧘‍♀️💥مثبت بفرستین🏃‍♀️ برم 🏡خونه ام خیلی خسته شدم 🙏🙏🙏امروز را بی قضاوت تنها شاهدباش🌺🌺🌺هر رفتار دیگران قصه ای دارد شاید پر غصه😔😔😔ناآگاهی را خرده مگیر😡😡😡تو👈 مهربان👉 باش❤❤❤🌷⚘🌹🥀🌺🌼🌻
2706