1265
1273
عنوان

اییی وااااای خدا بهشون رحم کنه

1541 بازدید | 120 پست

همین الاااااان از یه ماشینی که رد شد صدای بلنددددد اهنگ کورردیییی میومد خدا بهشون رحم کنه

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘

شاید اعتقاد ندارن 😐منم شوهرم به این مراسما اعتقاد نداره یعنی اصلا دینش یک چیز دیگه🙄

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی😐         _نمیدونم عزیزم ...چشمات غرقم میکن...وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم...یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ...برق میزنه...خودمو تو مردمکش میبینم...صادقه ...انگار باهام حرف میزنه....نمیدونم سونیا ...ولی قطعا چشم هات لعنتیه ""... وقتی فکر میکنم میفهمم چقدر این عشقت نادیده گرفتم چقدر به خودم خودت ظلم کرده ام و این حس عاشقانه  پای اذیت گذاشتم 😭

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

1279

چرا مگه تصادف کردن🤔🤔🤔🤔

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مرسی که دخترمو بهم دادی تا یادم نره همیشه بگم شکرت🙏🙏🙏🙏 هروقت نی نی چهل روزه یا خانوم باردهر میبینم تا چند ساعت از ترس میلرزم .. تیکر تولد یک سالگی پرنسسمه... و تا ابد دیگه بچه نمیخام😕😕😕
1281
چرا رحم کنه مگه چی شده

شب ٢١ رمضونه 

شهادت امام علی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘
چرا مگه تصادف کردن🤔🤔🤔🤔

😕😕😕😕😕

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چرا؟

لطفاامضام روکامل بخونید.من۹۲کیلوبودم،همیشه ازتمامی جمع هافرارمیکردم حوصله متلک های دیگران رونداشتم ازخریدرفتن بیزاربودم چون همیشه با۱جمله روبه رومیشدمسایزشما؟؟؟نداریم.خلاصه روحیه داغونی داشتم تااینکه خردادماه ۹۷تصمیم گرفتم وزن کم کنم خداروشکرباکالری شماربرنامه مانکن تونستم به وزن62/۱00برسم،هدف اولم ۵۶کیلوهست...بعدباورزش موضعی خودموبه 53میرسونم وبرای همیشه تثبیت خواهم کرد(قد۱۵۷استخون بندی درشت).خیلی مطمئن حرف میزنم نه؟چون من میتونم  به هرچی که اراده کنم برسم.
هرکس هر جور دوست داشته باشه زندگی میکنه هر کی تو قبر خودش میزارن 

ربطی به قبر خودش ندلره عزیزم این شبا حرمت داره

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واسه سلامتیه این فسقلیه تودلم یه صلوات بفرستیدلطفاً مرسی مرسی🌼
1167
شب ٢١ رمضونه  شهادت امام علی

به کسی چه ربطی داره  اونا اهنگ گزاشتن خدا به فضولا و قضاوت کننده ها رحم کنه

چطور ما ها تو ایام مذهبی بقیه ادیان احترام نمیزاریم

من کاربر قدیمی هستم بسته بودم دوباره اومدم

شاید مسیحی ان

یا کلیمی

یا زرتشتی

اصلا شاید بودایی ان

وا؟😐😐😐😐😐😐

گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                        یعنی تو خری،من به مراتب زتو خرتر!😐😐✋🏻
1252