2733
2739
عنوان

میشه لطفا با دل های پاکتون دعا کنید منم مادر شدن رو تجربه کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 312 بازدید | 91 پست
واای انقدر دوست دارم حس این که یکی تو دله ادم بزرگ میشه و تمام سلول های بدنش تشکیل میشه رو تجربه کنم ...

دقیقا مثل من هعی با خودم خیال پردازی میکنم که یه بچه دارم ولی وقتی چشمامو باز میکنم همه چی خراب میشه حالم گرفته میشه ولی با این رویا هاا هنوز دلخوشم

شد پنج سال و من هنوز عاجزانه منتظرم که مادر بشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم برو عطاری ضرر نداره امتحان کن تخم هویج بگیر بذار اب جوش بشه یک قاشق بریز داخل آب که جوش میخوره ...

تخم هویج برای چی خوبه؟؟؟

دیگه از بس قرص و امپول زدم بدنم معده ام همه جام درد گرفته 

بی ادبیه ببخشید حتی از شوهرمم بدم اومده بعد میگه کلاغ ها نمیارن هاا کلا بهم ریختم اینجوری بگم 

دقیقا مثل من هعی با خودم خیال پردازی میکنم که یه بچه دارم ولی وقتی چشمامو باز میکنم همه چی خراب میشه ...

تو دوران پریودیت شروع کن خوردنش سه ماه اینکارو کن ولی بعد اینکه اقدام کرد قطعش کن اکه باز باردار نشدنی باز درست کن بخور انشالله براتو هم جواب میده

2728
تخمدان منم صعیف بود تخم هویج برا من جواب داد امتحانش کن

امتحان میکنم ..گفتن برای پایین اوردن پرولاکتین گیاه پنج انگشت خوبه دارم اونو میخورم اینم میخورم 

دقیقا مثل من هعی با خودم خیال پردازی میکنم که یه بچه دارم ولی وقتی چشمامو باز میکنم همه چی خراب میشه ...

منم بعضی وقتا شوهرم میگه دیوونه شدی چرا همش باخودت میخندی منم بهش گفتم هروقت دیدی دارم میخندم سرخود بدون دارم به نی نی فکر میکنم خیلی حالم بده الانم گریه امونمو بریده اشک جلو چشمامو گرفته بزور چت میکنم 😭😭😭

خدایا شکرت که بهم نی نی سالم دادی  1399\10\30 مثبت شد بی بی چکم  
2738
تخم هویج برای چی خوبه؟؟؟ دیگه از بس قرص و امپول زدم بدنم معده ام همه جام درد گرفته  بی ادبیه ...

رازیانه هم استفاده کن یا خالا دم کن یا عرقش بخور اون برا تنظیم هورمون ها عالیهههه ..... ولی تو دوران پریودیت نخور بعد اتمامش دوباره بخور 

منم بعضی وقتا شوهرم میگه دیوونه شدی چرا همش باخودت میخندی منم بهش گفتم هروقت دیدی دارم میخندم سرخود ...

خیلی سخته خیلیی 

منم الان چند ماهه کارم شده گریه اصلا حتی یکی اسممو میگه میخوام گریه کنم امروز دو ساعت دور خودم چرخیدم تا مسیرم رو پیدا کردم گیج شده بودم 

رازیانه هم استفاده کن یا خالا دم کن یا عرقش بخور اون برا تنظیم هورمون ها عالیهههه ..... ولی تو دوران ...

رازیانه نباید بخورم چون پرولاکتینم بالاس بیشترش میکنه 

2706