2737
2739
عنوان

بیاید بگید درامد همسرتون چقدره در ماه?

| مشاهده متن کامل بحث + 716 بازدید | 61 پست
البته که همه ی اینا درامد همسرمه و من بخاطر بچم نمیتونم خیلی کار کنم در حدی که مخارج خودمو بیارم کار ...

خودتونو اذیت نکنید بزارید همسرتون بنده خدا تلاش خودشو میکنه 

ازنظر بنده زن باید زنانگی و ارامش خانواده رو به عهده بگیره

همین چیزا خیییلی مهم هست

🧔اقا هستم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودتونو اذیت نکنید بزارید همسرتون بنده خدا تلاش خودشو میکنه  ازنظر بنده زن باید زنانگی و ارامش ...

همه ی اینا تو وجود خودمه که انقدر اذیتم وگرنه که بخوام به همسرمم منتقل کنم دیگه توانی براش نمی مونه مدام میگم همه چی خیلی خوبه و شکر خدا تا الان خوب پیش رفتیم از این به بعد هم فلان میشه و بیسار میشه مدام از داشته هامون پیشش میگم 

همه ی اینا تو وجود خودمه که انقدر اذیتم وگرنه که بخوام به همسرمم منتقل کنم دیگه توانی براش نمی مونه ...

افرین👏

خیلی خوبه اگه زن توی خونه بتونه فرمانروایی کنه 

خدا رو شکر همسر بنده هم همینطوره 

یکم نق نق میکنه ولی کللللا روی هم رفته نق نقاشم شیرینه😁😁

🧔اقا هستم
2731
افرین👏 خیلی خوبه اگه زن توی خونه بتونه فرمانروایی کنه  خدا رو شکر همسر بنده هم همینطوره  ...

من الان متوجه شدم که کاربر اقا هستید😅

سلامت باشید ممنون از راهنمایی هاتون

شاید الان همسر من حتی ندونه چقدر در ماه قسط و مخارجمون و چقدر پس اندازمونه کاملا اختیار دار منم که با پول چیکار کنم ولی خب از طرفی میدونه که کاری نمیکنم که به ضررش باشه و مخالفتی با کارهایی که میکنم نداره

من الان متوجه شدم که کاربر اقا هستید😅 سلامت باشید ممنون از راهنمایی هاتون شاید الان همسر من حتی ن ...

خسته نباشی دلاور🤭

خواهش ابجی🙏🏻

حالا رییس ما ،دست بخام بکنم تو بینیم بااااید خااانوم خبر داشته باشه🤕

حالا اگه وارد به مسایل مالی و کاری بود یه چیزی

مثل منهدس ناظر میاد سر کارم یه تِز الکی میده و هیره😁🤦

انشاع الله که خدا کمکتون کنه بتونین زودتری یه خونه خوب توی یه جای خوب شهر بخرید🙏🏻

🧔اقا هستم
2738

۵۰ تومن که خوبه....هر ماه سعی کن چند گرم طلا بخری....وام از رسالت و مهر بگیر....برو رو طلا سرمایه گذاری کن....وام مسکن بگیر....ماهی ده می تونی قسط بدی؟ اول باید یه کوچولو مثلا تو قصردشت،استاد معین بگیری....بده اجاره....موقع خرید روی پیش خونه هم فکر کن....یا اینکه خونه تو بفروش....تو منطقه ۲۲ پیش خرید کن.....

بیا که مرا با تو ماجرایی هست...❤️❤️❤️

15تا20،شوهرم،خودم درامد ندارم،اونم شغلش ثابت نیست فقط وقتی کارش باشه

خدایا وقتی که تو صف شانس بودم منو فرستادی ته صف،این همه مشکل حقم نبود ولی بازم حکمتتو شکر😔درسته باشوهرم خیلی مشکل دارم ولی اهل خیانت نیستم،لطفا اقایان  سایت درخواست دوستی ندن،کسی اینکارو بکنه ب حلال بودن خودش شک کنه😏😏

ببینید دوست عزیز یه راهی که باعث میشه برکت وارد زندگیتون بشه صرفه جویی و جلوگیری از اسرافه خیلی وقتا پیش اومده معنی ثروتمندی تو جامعه ما به اشتباه به این معنی رسیده مصرف گرایی تو جامعه زیاد باشه باور کنید اسراف نکردن خودش ادمو کلی جلو مینذاره اینکه واقعا وقتی یه خرجی واجب نیست واقعا انجامش ندیم این اصلا ربطی نداره که تو چقدر درامد داری من یه کلیپی دیدم خیلی ثروتمند بودن خانومش میگفت وقتی قراره منو همسرم دوتا چای بخوریم اندازه همون دوتا چای ابجوش میارم این باعث برکت به مالم شدع

فکر کنم فقط منم که ی خونه تو روستا داریم البته حیاطی هستش با دار و درخت ی پرایدم داریم خودمم معلمم و خوشحالم میگم شکر تو این گرونی مستاجر نیستیم و کلا قید خرید خونه تو تهرانم رو هم زدم چون با این شرایط نمیشه

بافتکار چیه

بافت مو

سپاس یزدان دختری ایرانی ام/از نژاد و تیره ساسانی ام/به کوروش به آرش به جمشید قسم/به نقش و نگار تخت جمشید قسم/یگانه پرستم اهوراییم/ز بد گونه های جهان عاری ام/به کردار و پندار نیکو منم/شاه ایران دختر کوروش منم
2706