2703
2553

سلام خانومای عزیز

لطفااا خواهشااا تو این شبهای عزیز برای من و همه اونایی که منتظرن دعاا کنید شاید خدا حرف شما رو گوش داد و به ما هم‌توجه کرد من خیلیی دلم گرفته ولی نمیدونم چرا ارامم نمیشم هر چقدر با خدا صحبت میکنم بی تاثیر شده انگاری یا شایدم دلم زیادی گرفته ممنونم میشم ازتون برام دعا کنید

شد پنج سال و من هنوز عاجزانه منتظرم که مادر بشم 

براتون صلوات میفرستم هدیه به مولاعلی 

الهی خدا ازصدقه سرشون حاجت دل شما و تمام کاربرها رو بده 

آمین 

تمام عالم فدای ائمه.تویی که علیه اسامی ائمه میگی فردوسی شاعر و حماسه سرای بزرگ ایرانی رو میشناسی؟همون که نماد ادب وفرهنگ ایران هست ،میدونی اسمش چیه ؟ ابوالقاسم 🤭آره گلم فردوسی یه ایرانی اصیل هست وکل جهان ایران رو بافردوسی میشناسن اما اسمش عربیه و با اون مقامش ادعای امثال تو رو نداشت پس تربیت نداشتتو نشون نده.  تو نه تنها روشنفکر نیستی بلکه اصلا اهل تفکر هم نیستی و باعث میشی آبروی روشنفکرهای واقعی مثل آقای گاندی بره هرجای دنیا بگی به اسم روشنفکر تو مجازی علیه خدا و اعتقادات مذهبیون میگی بهت میخندن .درحدی نیستی که رو حرف خدا حرف بزنی و علیه ائمه بگی فقط خودت حقیتر میشی خدا خودش فرموده دنیارو واسه خاطر حضرت محمدو حضرت زهرا و مولاعلی و فرزندانش آفریدم آخرش هم همه چی میرسه به وارث حقیقی غدیر به حضرت مهدی.امروز هم نهضت عاشورا ادامه داره و پیروان یزیدو قاتل حضرت زهرا دارن ازشون جلو میزنن اما روسیاهی واسه زغال میمونه .خدایا شکرت که من از دشمنان ائمه و یزیدی و پیرو قاتلین و خائنین نیستم .لعنت خداوند بر تمام دشمنان ائمه و لعنت بر قاتلان آقا امام حسین . .پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله می فرماید: علی با حق و حق با علی است و از هم جدا نمی شوند تا در کنار حوض کوثر در قیامت بر من وارد شوند .حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود/ خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود/ ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه /گردنت را می شکست آنجا اگر عباس بود .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

همش حس میکنم زیادی گناهکار هستم که خدا ازم‌ رو برگردونده امروز حرف های دکتر تو مغزمه هنوز و تمام ذهنمو درگیر کرده خیلییی داغونم 

سمیرا جان با تمام وجودم برات دعا میکنم.هرچی خدا بخاد همون میشه منم منتظرم...

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2714
براتون صلوات میفرستم هدیه به مولاعلی  الهی خدا ازصدقه سرشون حاجت دل شما و تمام کاربرها رو بده& ...

ممنونم ازتون واقعاااا 

صلوات فرستادم برات عزیزم.خانومای گل لطفا برای منم دعا کنید  

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
سمیرا جان با تمام وجودم برات دعا میکنم.هرچی خدا بخاد همون میشه منم منتظرم...

متشکرم عزیزم منم برای شما دعا میکنم که از این انتظار راحت بشیم به لطف خودش 

عزیزم انشالله ک برات بهترین ها رقم بخوره نفس جان اگر صلاح هست بهت ی عروسک خوشگل بده و سال دیگه تو بغلت دوتایی دعا بخونید

هر لحظه ای که به چیزی که مردم فکر می کنن اهمیت بدی، همون قدر از خودت دور میشی…

آخی خدا یعنی میشه منم یه روز فرزند در آغوش بکشم ومادرشم

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2706