2737
2734
عنوان

میشه لطفا با دل های پاکتون دعا کنید منم مادر شدن رو تجربه کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 312 بازدید | 91 پست
توكل به خدا  خدا به حق صاحب اين شب ها به حق اقا اميرالمومنين دامنتو  سبز  كنه به زود ...

امیدوارم .پارسالم ازش خواستم ولی تو قسمتم نبوده نمیخوام دیگه سال بعد هم همینجوری باشه 

شد پنج سال و من هنوز عاجزانه منتظرم که مادر بشم 
آخی خدا یعنی میشه منم یه روز فرزند در آغوش بکشم ومادرشم

آره گلم چرانشه خدابزرگه برا حاجتت صلوات میفرستم ایشالله خدا دامنتو سبزکنه

زندگیم پرازعشق و محبته  خدایا هزاران بار شکرت  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشاالله ب حق همين شباي عزيزم حس مادر بودنو تجربه كني شمام دعا كن من عروسيم ب خوبيو خوشي برگرزار شه

انشالله 

مبارکت باشه عزیزم 

یادمه پارسال من این حال رو داشتم اش نذری پختم و توکل کردم به خدا گفتم پسر شد اسمشو میزارم علی،تو محرم به شوهرم گفتم برو زیر گهواره و بلندش کن انقد جفتمون گریه کردیم که همه نگاه میکردن خدا بزرگه الان نی نیم تو دلمه و شاکر خدام،هیچ وقت از لطف خدا غافل و ناامید نشو تو بهترین حال بهت نی نی میده انشاالله

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗
2728
2740
ببخشید  میشه بپرسم دکتر چی گفت البتع اگه ناراحت نشید

من پرولاکتینم بالاس گفتم بهش چند دوره من باید قرص بخورم گفت تخمک هات خیلیی زیاد ضعیفن گفتم خب نمیشه تقویتی چیزی بشه گفت نه همین که یه بچه بشه باید خدا رو هراز بار شکر کنی باید دعا کنی به تخمک اهدایی نرسی

واای انقدر دوست دارم حس این که یکی تو دله ادم بزرگ میشه و تمام سلول های بدنش تشکیل میشه رو تجربه کنم حس لگد زدناشو حس چرخیدناشو حس گِرد شدناشو صدا قلبشو شنیدناشو حس دردزایمانشو صدای گریه هاشو برا اولین بارکه میشنوم حس اون لحظه ای که شیر وجودمو بهش میدم چشماشو دستاشو پاهاشو لبخنده نازشو تجربه کنم 😢😢😢😢

خدایا شکرت که بهم نی نی سالم دادی  1399\10\30 مثبت شد بی بی چکم  
هنوز ٩ماه ديگ مونده تا عروسيم همش استرس دارم

استرس  نداره که بزنی به بیخیالی همه چی درست میشه 

منم خودم زیاد استرس داشتم ولی الان پشیمونم میگم چرا لذت نبردم خیلیی البته اذیت شدم ماجراها داشتم 

انشالله انشالله بخدا خسته شدم از انتظار و سختی خوردن 

عزیزم برو عطاری ضرر نداره امتحان کن تخم هویج بگیر بذار اب جوش بشه یک قاشق بریز داخل آب که جوش میخوره بعد از صافی ردش کن با نبات بخور قرص انگا3 ویتامین ای خودت شوهرت بخورین و از اول ماه بعد پریودیت یعنی نزدیکی کن تا اخر ماه نزدیکی کن 

2706