2733
2734
عنوان

شوهرم بعده ۶ سال بهم گفت..

| مشاهده متن کامل بحث + 81118 بازدید | 603 پست

عزیزم ...شوهر منم از این حرفا میزد .آخرش هم طلاقم داد. من مهریه هم نداشتم . در نتیجه زودتر و با فرکانس بیشتر میگفت . منم فکر میکردم شوخی میکنه. کلا یاد داده بودن بهش انگار روش زندگی اینه.برای ما که جلو دوست مرد مجرد هم میگفت. انگار طلاق افتخار مرده و ننگ برای زن . 

الان از من بپرسی روزی هزار بار خودم رو لعنت میکنم که بار اول اینجوری حرف زد چرا واکنش درست انجام ندادم. یا خندیدم یا خودم رو زدم اون راه. از نظر من همون لحظه باید بچه رو برمی داشتی حتی اگر 3 نصفه شب بود و میزدی بیرون . اگر نکردی . به هیچ عنوان تا معذرت خواهی نکرده حرف نزن. بیا بیرون . خونه دوستی ...جایی ... جوری که خانوادت یا خانوادش مجبور بشن سراغ تو رو بگیرن. و اومدن سراغت مجبور بشه خودش بگه چی گفته . 

این جور حرفها موردی نیست که به مرد محبت کنی بهتر بشه ها. 

خودت تنها برو مشاوره

برو یاد بگیر چجور با همچین مردی زندگی کنی

ببین اون داره از کلمه طلاق که تو ازش میترسی سو استفاده میکنه،ببین ادم طلاق نیست حداقل واسه ابرو

به خانواده خودت نگو،به خانواده خودش حرف بزن

قشنگ حرف بزن بدون ترس بدون گریه،بفهمن محکمی

مطمىن باش ادم میشه

بجنگ کم نیار 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانمای عزیز، 

نظرات را خوندم.من خودم هیچ وقت به کسی نمیگم طلاق بگیر و یا ادامه بده.از استادم دکتر شیری یاد گرفتم.میگه مشاور فقط باید چراغ راهنما باشه همین.تصمیم طلاق و جدایی با خود شخصه.

وقتی شما چند بار از شوهرتون کلمه ی طلاق را میشنوید ، چیزی هست در وجود اون مرد که داره خفش میکنه.تو اوج دعوا ، همه زن و شوهرا میخوان طلاق بگیرن و عادیه! ولی وقتی خیلی ریلکس طرف داره میگه میخوام طلاق بگیریم ، نشون دهنده ی یه مشکل عمیقه. نشون دهنده ی اینه که اون مرد دوست داره از وضعیت بغرنج فعلی برای همیشه و یا مقطعی خلاص بشه.قدرت فکر کردن به عواقبش را نداره چون داره خفه میشه.این حرفای من نتیجه ش. این نیست که شوهر متنفر خواهد موند .یا معنیش این نیست که شوهر حالش خوب میشه بعدا...

اول باید این احساس خفه شدن و گیر بودن شوهر را برطرف کرد.خیلی دیدم که مثلا پسرها  التماس میکنن تو دوران دوستی که دختر باهاشون بمونه.دختر هم خوشحاله که این اصرار ها رو میشنوه و. طاقچه بالا میذاره.حداقل تو ایران زیاد داریم این مدل.به محض اینکه پسره بیخیال میشه، دختره راه میوفته دنبال پسره و دلش تنگ محبتهاش میشه.

از اون طرف برای خانمها هم هست.یعنی وقتی یه مردی دچار یه سری اختلالات روحی روانی هست( من دارم از صحبتهای دکتر شیری که ۱۵ سال مطب داری کرده در ایران و الانم تو لندن ادامه تحصیل داره میده استفاده میکنم) وقتی مردی را از محبت و از خودگذشتگی و سک س و سوختن و ساختن سیراب کنی و اون مرد تله های روانی داشته باشه ، احساس میکنه که خیلی علی اباد یه دهی هست و میکشه کنار. تا زن بکشه کنار دوباره حالش خوب میشه!!

میخوام بگم همیشه اینطور نیست که برای شوهر بسوزی و بسازی و بگی طرفم درست میشه! به امید اینده باشم.زن با سوختن و از خودگذشتگی های افراطی نمیتونه حال خودش خوب باشه که.رنی هم که حال دلش خوب نباشه ، نمیتونه تمام و کمال زندگی خوبی بسازه.پس زن اول باید در رابطه عزت نفس خودش را حفظ کنه.اینکه زن  بازم علیرغم تمام بی محبتی ها، محبت بپاشه رو شوهرش، چاره کار نیست.گاهی باید خیال شوهر راحت نباشه از خواستنی بودن! بذارید یه کمی هم شوهر به فکر بیوفته که هر کاری کرد زنش نمیگه عیب نداره!بذارید بفهمه  گاهی هم زن ممکنه سرد بشه و بره

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

فقط مشاور

تکنیک و بت یاد میده ک اگر واقعا گقصر نیستی به پشیمونی ییفته و اگر مقصری خودتو اصلاح کنی

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
2731
خانمای عزیز،  نظرات را خوندم.من خودم هیچ وقت به کسی نمیگم طلاق بگیر و یا ادامه بده.از اس ...

جالب بود

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

😂😂😂همشون همینن خوبه باز بهت گف تکلیفت معلوم شه تو جامعه ای که فساد زیاد شده دیگه همینه از یه طرف فشار مالی که بهشون میاد از طرفی هم مسئولیت 

مردا مگه تاب دارن این هم مفت مفت تو خیابون ریخته خودشون رو ببرن زیر بار مسئولیت هر هفته با یکی 

اگه خرجت و می ده و ازادی داری زندگیت و بکن با بچت خوش باش که از این طلاق بگیر ی باز هم از همینا گیرت میاد تازه اگه بیاد  

عزیزم شما هم فکر نکن دو دستی چسبیدن به زندگی ای که شوهرت آدم ور نخواد کاره درستیه! آدم مگه چقدر توا ...

والا انقدر شماها میگبن طلاق  ؛ خدا نگفته

پس همه برن طلاق بگیرن  چون هر کس به یه نحوی مشکل داره 

الان شما همسرت ؛ شاهزاده رویاهاس؟

بیهوده نگردید به تکرار در این شهر؛ او طرز نگاهش بخدا شعبه ندارد 😍😍❤
2740
خانمای عزیز،  نظرات را خوندم.من خودم هیچ وقت به کسی نمیگم طلاق بگیر و یا ادامه بده.از اس ...

مشکل من همینه که نمیدونم چجور تو زندگی یکم بکشم کنار اون بیاد دنبالم

اگه میدونید میشه ی چندتا نکته بگین

😂😂😂همشون همینن خوبه باز بهت گف تکلیفت معلوم شه تو جامعه ای که فساد زیاد شده دیگه همینه از یه طرف ...

😁😁😁

نه اینجا مردم بیشتر از ناراحتی ها خبر میذارن که یکی کمک بده مشاوره بده.اونا که حالشون خوبه مشکلی ندارن که بیان بپرسن.والا من دارم کلی مرد خوب اطرافم میبینم.یکی از دوستان داداشم همه کاری  قبل از ازدواجش میکرد.ولی وقتی زن گرفت دور همه ش خط کشید.حتی دور دوستاش!! 

مردی را میشناسم که فقط به زنش نگاه میکنه و بس با اینکه مذهبی هم نیست.دوستان همسرم مثللا مذهبی نیستن و همه با هم میریم بیرون گاهی، خیلی هم جنتلمن هستن..یه سری جاها مثل اینستاگرام و نی نی سایت فضاش منفی تره و فکر میکنیم این مدلی هست همه جا.قبول دارم فساد هست ولی مردها همه مثل هم نیستن.قبلا خودمم همین طوری فکر میکردم مث شما و هیشه مردای مزخرف را جذب میکردم.ولی ذهنیتم عوض شد و دیدم مردای جنتلمن میان طرفم.

حالا شما خوبه به بیخیالی زدی😂😂😂 ولی خب شوهر خوب هم دیگه زندگی را بهشت میکنه بدش هم جهنم.ایشاله یکی خوب و. جنتلمنش سمتت میاد 😎😎😎

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
مشکل من همینه که نمیدونم چجور تو زندگی یکم بکشم کنار اون بیاد دنبالم اگه میدونید میشه ی چندتا نکته ...

تاپبکم رو بخونید خوبه واسه زنانگی یاد گرفتن.زنانگی بلد بشی( زن بودن مساوی زنانگی داشتن نیست)میفهمی کجاها عقب نشینی هوشمندانه کنی و کجاها بچسبی بهش و محبت بپاشی😀

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/تجربیات-گرانقدر 

اوایلش زندگی مختصر خودمه و بعدش اموزش هستش.حوصله داشتید بخونید 

عصبانی هستیا    

آخه هیچ کس تو زندگی دیگری نیس شاید یه مشکل از گذشته داره اون زن و اون مرد رو اذیت میکنه که باعث این حرف شده

چرا باید برای دیگران نسخه طلاق پیچید؟

آهای اونایی که اومدین سفت و سخت ؛ زرت و زرت گفتین طلاق بگیر

جمع کنید خودتون رو

هنوز به اون درجه از فهم و شعور نرسیدین وگرنه برای کسی نسخه طلاق نمیپیچیدین ؛ 

به زندگی های خودتون یه نگاه عمیق بندازید ؛ حتما یه دلیل برای طلاق پیدا میکنید ؛ بدون معطلی فردا دادخواست طلاق بفرستید برای شوهرتون 

بیهوده نگردید به تکرار در این شهر؛ او طرز نگاهش بخدا شعبه ندارد 😍😍❤
عزیزم ...شوهر منم از این حرفا میزد .آخرش هم طلاقم داد. من مهریه هم نداشتم . در نتیجه زودتر و با فرکا ...

انشالله زندگی خوبی پیش روتون باشه عزیزم نه اینم راهش نیست ک از خونه بزنه بیرون حتی خانواده خودشم ندون شما فک کردی همچین مرد بیشعوری چی میگه صددرصد تهمت میزنه با کسی قرار داشتی دیگع انگ زنا هم میزنه هرچیم میخوای ثابت کن بیگناهی اینجور نرا منتظر بهانه هستن ک مهریه هم ندن راحت مث اب خوردن زنشونو طلاق بدن خدا نابودکنه مرد بدو ک دختر مردمو بدبخت میکنن

2706