2733
2739
چقدر سخته چقدر سختی کشییدی 😞😞😞

خیلی خیلی 

خیلی حرف شنیدم‌میگفتن دیوونه شدی جنی شدی خودتومیزنی

ینی خواهری وقتی هم خودمو میزدم تا ازیه جای بدنم خون‌نمیومد دلم خنک‌نمیشد میگفتم گناه من‌چی بود

چرانذاشتین بچگی‌کنم

وقتی دوستامو میدیدم شروع‌میکردم خودزنی که چرا مجبورم‌کردین زود بزرگ شم

ولی خدا جوابشونو داد

عموم موقع طلاقم سکته کرده و فلج شده

دنیای من همسرم❤خدایاخودت پشت وپناهمون باش
اونایی ک بخاطر خیانت جدا نشدین؟پشیمونید یا نه؟؟ اونایی هم که بخاطرخیانت جدا شدید پشیمونید یا ن؟

من عین چی پشیمونم.داستانم تو تاپیکام هست.دوسال پیش یکی از برادرام حمایت کرد رفتم و شوهرم افتاد به غلط کردن و باتعهد قانونی برگشتیم و دیدم دوباره تکرار میکنه،رابطم بابرادرمم خراب شد دیگه حمایت نمیکنه،هیچ پناهی ندارم،اون موقع یه بچه داشتم الان دوتا.ازبابت بچه هاخوشحالم که دارمشون،کاش باباشون آدم بود،ولی دیگه موقعیت طلاق ندارم،نه پول دارم نه خانواده،هرچی فکر میکنم راه بجایی نمیبرم بجز اینکه آرزوی مرگشو کنم.تو جدا شو مریم ،راحت میشی بخدا،سرکوفت مادرت اینا رو بخوری بهتر از شوهر خائنه،پوستتو کلفت کن،چون من یه بار رفتم برای طلاق کلی حرف خوردم از خونوادم میدونم چه جوی در انتظارته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی خیلی  خیلی حرف شنیدم‌میگفتن دیوونه شدی جنی شدی خودتومیزنی ینی خواهری وقتی هم خودمو میزدم ...

خدا خوبش کرده 😏خودش قربونش برم میدونه چیکار کنه وحشیااا رو .میفهممم چی میگی منمو17 سالگی عقد کردم تفاوت سنیمم با شوهرم9سال بودمجبور شدم خودمو زود جمع و جورکنم بقول خودش حدصله بچه بزرگ کردن نداشت .خخخیللللی سخت بود برام .

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍
خیلی خیلی  خیلی حرف شنیدم‌میگفتن دیوونه شدی جنی شدی خودتومیزنی ینی خواهری وقتی هم خودمو میزدم ...

بمیرم ک انقد روحت مریص بوده !😭😭😭گریم گرفت 

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍
2742
چون زود شوهر کردی نفقه ندادن ؟؟؟

نه گفتن پدرت اومده برده پس با رضایت خودت رفتی و نفقه نخواستی

گفتن برگرد بذار بیرونت کنن شاهد داشته باشی اما وقتی یاد لحظه ای که لختم کردن میوفتادم جیغ میزدم که اسم اون خونه رونیارین هیچی نمیخوام

ماه‌محرم بودم رفتم از پرچم آقام حضرت عباس گرفتم گفتم تاحاجتمو ندی نمیرم توبگو گناه منه ۱۳ساله چی بود توبگو چیکارکنم

بخدا الان که تعریف میکنم اشکام داره میریزه چون حضرت عباس شرمندم نکرد دوماه بعدش جوابمو داد و رفتم محضر برای طلاق وقتی طلاقمونو خوندن از زور خوشی یکسره اشک میریختم

خیلی بهش اعتقاد دارم ابجی یلدا توروخدا  خودتو بنداز تودامنشون ابجی

بخدا ناامیدت نمیکنن یلدا😭😭😭

خدا خوبش کرده 😏خودش قربونش برم میدونه چیکار کنه وحشیااا رو .میفهممم چی میگی منمو17 سالگی عقد کردم ت ...

الهی فدات بشم ابجی

خدا جواب ظلماشونو بده بخدا منکه خیلی بریدم

نه گفتن پدرت اومده برده پس با رضایت خودت رفتی و نفقه نخواستی گفتن برگرد بذار بیرونت کنن شاهد داشته ...

الهی قربون دل پاکت 😞😞😞😞خدا بزنتشون .ببین چیکار ک نکردن با یه بچه 

2740
نه گفتن پدرت اومده برده پس با رضایت خودت رفتی و نفقه نخواستی گفتن برگرد بذار بیرونت کنن شاهد داشته ...

الهیی عززززیزم😢...خدا روشکر که تموم شد.ممنون که برامون تعریف کردی.ولی دیگه ناراحت نباش انشالله دیگه خوشبختی

الان اوضاعت چطوره عزیزم؟موندی باهاش؟ بچت چند سالشه؟چطور جدا نشدی؟

بچه ام سه سال موندم بخاطر اینکه پدرم میگفت جدایی نه اگر میخوای بدون بچه پشتوانه مالی نداشتم پدرم خودش بدتر شوهرمه

رابطه ایجادکن ولی واردرابطه کسی نشو حیوانات هم به جفت یکدیگر کاری ندارند
2706