2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اخرین شبی ک ازخونم خداحافظی کردم ویادم نمیره  به پدرم زنگ زدم و گفتم اگه نیای دنبالم باید بیای ...

وحشیاااا خوبه فامیل بودن خدا لعنتشون کنههههه 

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍

دوسال هم دادگاهم طول کشید امابعد دوسال باشوهرم اشناشدم

خداجواب صبر وستمی که بهم شد رو داد خداروشکر الان واقعا خوشبختم الان اصلا به اون روزا فکرنمیکنم چون واقعا خوشبختی رو با تمام وجود حس میکنم

توی زمان طلاقم افسردگی گرفته بودم ومدام دارو مصرف میکردم

الان یه مدته کنارگذاشتم و به زندگیم رنگ و روی دیگه ای دادم

دنیای من همسرم❤خدایاخودت پشت وپناهمون باش
2731
دوسال هم دادگاهم طول کشید امابعد دوسال باشوهرم اشناشدم خداجواب صبر وستمی که بهم شد رو داد خداروشکر ...

خداروشکرعزیزم واقعا برات خوشحالم .ک الان خوشبختی بچه داری الان ؟ 

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍
فامیل از غریبه بدتره بخدا الانم که یادم میوفته میخوام فقط بمیرم

خدانکنه عزیزم خدا جوابشونو میده 

انشالله همیشه خوشبخت باشی اینو از ته دل شکستم گفتم.

انشاالله خدا جواب دل شکسته ی توروهم بده خواهرگلم. انشاالله همیشه خوب وخوش باشی وقتی تاپیکاتومیخوندم سرنوشت خودم یادم میوفتاد

بقران یلدا جان انقدر حرف شنیدم گاهی انقدر هوای خونم و وسایلام میزد به سرم که از زور درد خودموکتک میزدم اما الان انقدر دلم به بودن شوهرم خوشه ک میگم ارزششو داشت

انشاالله خدا جواب دل شکسته ی توروهم بده خواهرگلم. انشاالله همیشه خوب وخوش باشی وقتی تاپیکاتومیخوندم ...

چقدر سخته چقدر سختی کشییدی 😞😞😞

نه عزیزم الان یک سال ونیمه نامزدم چندماه دیگه عروسیمه

عزییییزم خوب بسلامتی ِان شاااله بوقتش یه نی نی دسته کلم میاد 

وای با 16 ساله تو دادگاه اصن چی متوجه میشدی ک حرف بزنی 

روز اولی که رفتم دادگاه خوده قاضی وقتی وضعیتمو دید زمان دادگاهو عقب انداخت  یه دختر ۱۶ساله با یه مشت دارو 

گفت برو نامه رشد بگیر بعدم بیا روپدرت شکایت کن 

دادگاه های بعدیم باحکم رشد رفتم و ازحقم دفاع کردم

اما لامصبا هیچی بهم تعلق نگرفت گفتن پدرت اومده برده نفقه تعلق نمیگیره مهریه هم نمیده

روز اولی که رفتم دادگاه خوده قاضی وقتی وضعیتمو دید زمان دادگاهو عقب انداخت  یه دختر ۱۶ساله با ی ...

چون زود شوهر کردی نفقه ندادن ؟؟؟

2706