2733
2739
اره بخدا نمیتونم امروز عموی شوهرم اومد گریه کردااااا با زبون روزه اشک ریخت که فرصت بدم گفتم نه  ...

عزیزم پولتو گرفتی ببر بانک بذار که سودش یه درآمد ماهانه بشه برات تا بری سرکار 

هر آنچه در این عالم اتفاق می افتد،چه حکمت آن را دریابید یا نه ، برای خیری والاتر است.هرچند آن خیر به سادگی قابل تشخیص نباشد.🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مریم عزیزم انشالله خدا به حق علی به زودی شادی به زندگیت بر گردونه به حق این صدای اذان که الان داره میاد خدا درهای خوشبختی برات واکنه من خیلی این شب ها به یادتم

2731
شما جدا نمیشی؟دلیلت برای ادامه زندگی چیه؟.

من بخاط بچه هام مجبور شدم بمونم تقریبا یک سال و خورده ای ازش گذشته من شوهرم مثل چی پشیمون بود اوایل برام زجر آور بود ولی الان داره یادم میره شوهرمم خدایی دیگه پاش نلغزیده گوش شیطون کر زندگیم داره آروم میشه ولی اگه بچه نداشتم واقعا ارزش نداشت بمونم

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
بچه ام سه سال موندم بخاطر اینکه پدرم میگفت جدایی نه اگر میخوای بدون بچه پشتوانه مالی نداشتم پدرم خود ...

منم خانوادم همینو گفتن گفتن بی بچه بیا چون میدونستن در حد مرگ بچه هامو دوست دارم و نمیام مطمعنم اگه از بچه هامم میگذشتم باز یجور دیگه میپیچوندنم واینکه خونه بابام انقدر ولبشو و دعواهه که ترجیح  دادم همین جا بمونم تو رو خدا برای آرامش دلم دعا کنید دعا کنید پسرم شفا بگیره منم به آرامش برسم

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        

خاااااک بر سر شوهر بی لیاقتت کنن واقعا آدم میمونه چی بگه😤..خب کاری میکنی ک داری جدا میشی ولی 20تومن توی این اوضاع اقتصادی خیلی کمه من جای توبودم بیشتراز اینا ازش میگرفتم و بیشتر اذیتش میکردم...ینی هزینه از بین بردن بهترین سالهای عمرت فقط بیست تومنه😡😡

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور...😊😊
نه گفتن پدرت اومده برده پس با رضایت خودت رفتی و نفقه نخواستی گفتن برگرد بذار بیرونت کنن شاهد داشته ...

دارم گریه میکنم با خوندن پیامااااااات ای عزیزززم چقد سخت بودت ولی خدارو هزار بار شکر که الان خوشبختی 

2738
چرت میگه بخدا منم گفتم گفت برو با یه پولدار بکن همین که پیاما با یه دختر بود هماهنگ کرده بودیم تو تل ...

اینکارا روتحت مشاوره انجام دادی؟یا خودسر؟بعدا بهت منت نکرد که خودتم اینکارو کردی پس سر به سر شدیم؟؟؟

اینکارا روتحت مشاوره انجام دادی؟یا خودسر؟بعدا بهت منت نکرد که خودتم اینکارو کردی پس سر به سر شدیم؟؟؟

خودم

رابطه ایجادکن ولی واردرابطه کسی نشو حیوانات هم به جفت یکدیگر کاری ندارند